dr n. med. Leszek Kaczmarek

Ortopeda, Transplantolog

Moja półtora roczna córka była operowana na oddziale A0, gdzie doktor Kaczmarek zajmował się jej leczeniem jak również przeprowadził operację. Zdecydowanie to lekarz z powołania. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym chirurgiem, to jest również bardzo sympatycznym człowiekiem. Wiadomo, że nie może poświęcić każdemu pacjentowi 3 godzin na tłumaczenie zagadnień medycznych, ale 15 minut zawsze znajdzie dla pacjenta i wytłumaczy, o co chodzi w leczeniu, jakie są możliwe rozwiązania, jakie metody. Nie irytuje się, gdy pytałem się nieraz 3 razy o to samo - człowiek w stresie przed operacją może tego potrzebować i doktor to dobrze rozumie.

Lekarz który bardzo mi pomógł , z odpowiednim podejściem do leczenia. Dokładnie przemyślał wszystkie ''za i przeciw'' .Wytłumaczył dokładnie na czym będzie polegał zabieg.Uspokajał mnie i moją mamę zapewniał , że wszystko będzie dobrze i rzeczywiście tak jest :) .Operacja udana a pacjent zadowolony .Naprawdę pomógł mi podejmując się tego zabiegu mimo , że wykonany wcześniej przez innego lekarza nie powiódł się. Poświęcił mi dużo czasu mimo ,że miał go bardzo mało.

Przemiły, przesympatyczny lekarz, wspaniały fachowiec. Nie przesadzam. Niestety w moim przypadku konieczna była amputacja dwóch palców prawej ręki(Pan dr wykonał ten zabieg). Ale jakie podejście do pacjenta, który - w tym przypadku nic nadzwyczajnego- jest psychicznie "rozwalony". Życzę sobie i wszystkim pacjentom, aby takich lekarzy jak dr Kaczmarek w swoim życiu spotykali jak najczęściej. Tego Fachowca polecam z czystym sumieniem. Nie zawiedziecie się Państwo. Małgorzata

Doktora Leszka Kaczmarka polecił mi inny bardzo dobry ortopeda - Maciej Krzak - i to byłoby tyle jeśli chodzi o dobrych i znanych mi ortopedów. A w swoim życiu poznałem ich ok. 20. Dzięki Panu Kaczmarkowi nadal mam w pełni sprawne lewe ramię, choć inni już chcieli ciąć. Doskonały lekarz, zaprzeczający swoją postawą powszechną opinię o lekarzach: uprzejmy, rzeczowy, odpowiadający na każde pytanie pacjenta. Nie boi się konsultacji i woli ponownie sprawdzić zanim podejmie decyzję. Może i zabiegany, ale o to trudno mieć do niego pretensje. Z uwagi na swoje wieloletnie doświadczenia mogę go z czystym sumieniem i bez jakichkolwiek wątpliwości polecić.

Mam na imię Natalia. Miałam palcozrost dłoni dr Kaczmarek przeprowadzał pierwszą operację efekt znakomity piękna plastyka prawie wcale nie widoczne blizny zero jakiegokolwiek zrostu skóry. Przed operacją świetnie wytłumaczył mi cały plan opercacji mimo mojego stresu i troche trudnego charakteru był bardzo miły sympatyczny przejmował się moim stanem zdrowia i samopoczucia. Zmiana opatrunku również przebiegła super!!! To jest wręcz cudotwórca!!! Naprawdę z całego serca polecam dr Kaczmarka!!!

Choć moje początkowe odczucia w stosunku do dr. Kaczmarka były mieszane (byłam pacjentka na oddziale gdzie doktor jest ordynatorem, podczas pierwszego obchodu ani się nie przedstawił ani ze mną na dobra sprawę nie porozmawiał, w biegu rzucił coś w stylu "czekamy") to na dzień dzisiejszy z czystym sumieniem polecam! Jest strasznie zabiegany, nie spędza zbyt wiele czasu na oddziale, jednak bardzo dba o swoich pacjentów. Kiedy ma już jakieś konkrety, to wtedy przychodzi, tłumaczy, wyjaśnia. Wychodzi z założenia, że pacjent ma prawo znać wszystkie możliwości i nawet, jeśli jest 0,5% ryzyka potwierdzenia się najgorszej diagnozy to PACJENT MA PRAWO WIEDZIEĆ.

Bardzo dobry fachowiec,kompetentny.Jedynymi wadami są szybko zamykające się drzwi od windy i brak czasu..........i strasznie dlugi foch z przytupem.Poniewaz jestem przed bardzo powazna operacją na odziale A0 bardzo cieplusio pozdrawiam ordynatora i caly personel(doktorze wiecej usmiechu ;)))))))))i zrozumienia dla problematycznych pacjentow. I mniej foszkow!!!!!!!!

mamy już parę pobytów w róznych szpitalach w ostatnim roku, więc z doświadczenia mogę polecić pana doktora LESZKA KACZMARKA!!! lekarz który emanuje ciepłem i dobrocią,wyrozumiałościa,troską o pacjęta! sam przychodził gdy tylko była potrzeba i wszystko wyjaśnił-jaki będzie zabieg, co będzie trzeba zrobić i ewentualne powikłania. Nie musiałam się prosić i wypytywać, sam doktor wszystko wyjaśnił,rzeczowo i w zrozumiałym dla nas pacjentów języku! Oby więcej było takich lekarzy jak ON. POLECAM

Bardzo dobry specjlista wykonal mi 14 opercji obu rak

Bardzo dobry specjlista wykonal mi 14 opercji obu rak

Leczę się u Dr. Kaczmarka prawie 10 lat jest fantastycznym lekarzem polecam każdemu. Kto w swoim życiu miał kontakt z Panem doktorem to zapewne podzieli moją opinie.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114