dr n. med. Leszek Kaczmarek

Ortopeda, Transplantolog

Nie polecam tego ,,specjalisty,, w gabinecie po prostu zbył mnie , to samo co pisała Alicja wyżej ,nie dopuszcza do głosu , niczego nie tłumaczy , nieuprzejmy , po prostu olał mnie , wyszłam z gabinetu po 5 minutach ,,badania,, Przepisał mi aulin i structum a ja biorę ketonal i nie pomaga mi. Choruję na zaostrzenie wyniosłości międzykłykciowej kolana. Ledwo chodzę. Dziękuję doktorku za leczenie.

Niegrzeczny, niekompetentny, niczego nie wyjaśnia, wyśmiewa i poważa badania i diagnozy wykonane przez innych lekarzy. Burczy, zamiast sensownie odpowiedzieć na pytania. Zbywa pacjenta i próbuje udowodnić, że nie wie co mu dolega. Zamiast dać skierowanie na rehabilitację wypisał mi litanię leków. Sugeruje, że się symuluje. Na pytanie co boli, zrobił minę, jakby chciał powiedzieć, żeby nie gadać bzdur. Mimo złych wyników badań, wysłał mnie do pracy, a inny lekarz tego samego dnia, jak zobaczył moje wyniki, to aż zdębiał i powiedział, że jak najszybciej muszę być operowana. Drugi lekarz kategorycznie zabronił mi pracować i dał zwolnienie. Również był to lekarz na NFZ. NIE POLECAM NIKOMU I BĘDĘ ODRADZAĆ KAŻDEMU !!! Jedna gwiazdka, to nawet za wiele dla tego kogoś, bo trudno go nazwać lekarzem.

Lekarz który bardzo mi pomógł , z odpowiednim podejściem do leczenia. Dokładnie przemyślał wszystkie ''za i przeciw'' .Wytłumaczył dokładnie na czym będzie polegał zabieg.Uspokajał mnie i moją mamę zapewniał , że wszystko będzie dobrze i rzeczywiście tak jest :) .Operacja udana a pacjent zadowolony .Naprawdę pomógł mi podejmując się tego zabiegu mimo , że wykonany wcześniej przez innego lekarza nie powiódł się. Poświęcił mi dużo czasu mimo ,że miał go bardzo mało.

Przemiły, przesympatyczny lekarz, wspaniały fachowiec. Nie przesadzam. Niestety w moim przypadku konieczna była amputacja dwóch palców prawej ręki(Pan dr wykonał ten zabieg). Ale jakie podejście do pacjenta, który - w tym przypadku nic nadzwyczajnego- jest psychicznie "rozwalony". Życzę sobie i wszystkim pacjentom, aby takich lekarzy jak dr Kaczmarek w swoim życiu spotykali jak najczęściej. Tego Fachowca polecam z czystym sumieniem. Nie zawiedziecie się Państwo. Małgorzata

Moja półtora roczna córka była operowana na oddziale A0, gdzie doktor Kaczmarek zajmował się jej leczeniem jak również przeprowadził operację. Zdecydowanie to lekarz z powołania. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym chirurgiem, to jest również bardzo sympatycznym człowiekiem. Wiadomo, że nie może poświęcić każdemu pacjentowi 3 godzin na tłumaczenie zagadnień medycznych, ale 15 minut zawsze znajdzie dla pacjenta i wytłumaczy, o co chodzi w leczeniu, jakie są możliwe rozwiązania, jakie metody. Nie irytuje się, gdy pytałem się nieraz 3 razy o to samo - człowiek w stresie przed operacją może tego potrzebować i doktor to dobrze rozumie.

Bardzo dobry fachowiec,kompetentny.Jedynymi wadami są szybko zamykające się drzwi od windy i brak czasu..........i strasznie dlugi foch z przytupem.Poniewaz jestem przed bardzo powazna operacją na odziale A0 bardzo cieplusio pozdrawiam ordynatora i caly personel(doktorze wiecej usmiechu ;)))))))))i zrozumienia dla problematycznych pacjentow. I mniej foszkow!!!!!!!!

Bardzo dobry specjlista wykonal mi 14 opercji obu rak

Bardzo dobry specjlista wykonal mi 14 opercji obu rak

Mam na imię Natalia. Miałam palcozrost dłoni dr Kaczmarek przeprowadzał pierwszą operację efekt znakomity piękna plastyka prawie wcale nie widoczne blizny zero jakiegokolwiek zrostu skóry. Przed operacją świetnie wytłumaczył mi cały plan opercacji mimo mojego stresu i troche trudnego charakteru był bardzo miły sympatyczny przejmował się moim stanem zdrowia i samopoczucia. Zmiana opatrunku również przebiegła super!!! To jest wręcz cudotwórca!!! Naprawdę z całego serca polecam dr Kaczmarka!!!

mało mówi działa kompetentnie operacyjnie leczył mnie a teraz leczy z powodzeniem mojego wnuka

Leczę się u Dr. Kaczmarka prawie 10 lat jest fantastycznym lekarzem polecam każdemu. Kto w swoim życiu miał kontakt z Panem doktorem to zapewne podzieli moją opinie.