dr n. med. Leszek Kaczmarek

Ortopeda, Transplantolog

Polecam. Leczyłam się u dr Leszka Kaczmarka, bardzo dobry fachowca. Zna się na rzeczy.

Leczę się od trzech lat i dopiero teraz spotkałam człowieka o tak wielkim sercu,dokładny i rzeczowy. Odpowie na każde pytanie,jasno i zrozumiale. Nie owija w bawełnę .Nie kryje i nie klepie po ramieniu udając,że jest dobrze jeśli nie jest! Uśmiechnięty miły człowiek.I choć trudno się do niego dostać serdecznie polecam.

Doktora Leszka Kaczmarka polecił mi inny bardzo dobry ortopeda - Maciej Krzak - i to byłoby tyle jeśli chodzi o dobrych i znanych mi ortopedów. A w swoim życiu poznałem ich ok. 20. Dzięki Panu Kaczmarkowi nadal mam w pełni sprawne lewe ramię, choć inni już chcieli ciąć. Doskonały lekarz, zaprzeczający swoją postawą powszechną opinię o lekarzach: uprzejmy, rzeczowy, odpowiadający na każde pytanie pacjenta. Nie boi się konsultacji i woli ponownie sprawdzić zanim podejmie decyzję. Może i zabiegany, ale o to trudno mieć do niego pretensje. Z uwagi na swoje wieloletnie doświadczenia mogę go z czystym sumieniem i bez jakichkolwiek wątpliwości polecić.

Polecam. Nie podejmuje pochopnych decyzji. Jest dokładny i rzeczowy. Rzeczywiscie jest bardzo zabiegany, ale, jeśli pacjent o cokolwiek zapyta, nie zignoryje go, odpowie na każde pytanie, wszytko dokładnie tłumacząc. Jest sympatyczny i ciepły, a to cechy też bardzo ważne w obcowaniu z pacjentem. Polecam.

Jeden ze wspaniałych lekarzy, u którego leczyłam moją córkę. Jest ciągle w biegu, ale jest bardzo sympatyczny, podobnie jak Jego szef prof. Leszek Romabowski duża wiedza, fachowość. Jednym słowem SUPER

mamy już parę pobytów w róznych szpitalach w ostatnim roku, więc z doświadczenia mogę polecić pana doktora LESZKA KACZMARKA!!! lekarz który emanuje ciepłem i dobrocią,wyrozumiałościa,troską o pacjęta! sam przychodził gdy tylko była potrzeba i wszystko wyjaśnił-jaki będzie zabieg, co będzie trzeba zrobić i ewentualne powikłania. Nie musiałam się prosić i wypytywać, sam doktor wszystko wyjaśnił,rzeczowo i w zrozumiałym dla nas pacjentów języku! Oby więcej było takich lekarzy jak ON. POLECAM

Choć moje początkowe odczucia w stosunku do dr. Kaczmarka były mieszane (byłam pacjentka na oddziale gdzie doktor jest ordynatorem, podczas pierwszego obchodu ani się nie przedstawił ani ze mną na dobra sprawę nie porozmawiał, w biegu rzucił coś w stylu "czekamy") to na dzień dzisiejszy z czystym sumieniem polecam! Jest strasznie zabiegany, nie spędza zbyt wiele czasu na oddziale, jednak bardzo dba o swoich pacjentów. Kiedy ma już jakieś konkrety, to wtedy przychodzi, tłumaczy, wyjaśnia. Wychodzi z założenia, że pacjent ma prawo znać wszystkie możliwości i nawet, jeśli jest 0,5% ryzyka potwierdzenia się najgorszej diagnozy to PACJENT MA PRAWO WIEDZIEĆ.

Bardzo dobry lekarz, miły człowiek- ma świetne podejście do dzieci

Bardzo dobry lekarz, miły człowiek- ma świetne podejście do dzieci