dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.

Jestem pacjętką Pana Doktora od ponad roku.Pan dr jest wspaniałym lekarzem o wielkim sercu,wrażliwym ,doskonałym specjalistą.Potrafi wysłuchać chorego,dodać otuchy i człowiek czuje ,ze jest dla Pana Doktora najważniejszy.Wszyskim gorąco polecam p.doktora ,a Panu Doktorze dziękuję,ze Pan jest.

Klasa, kultura osobista wobec pacjentów oraz współpracowników. Już po rozmowie telefonicznej sprawia wrażenie osoby kulturalnej. Podczas wizyty mogłem pytać o wszystko i otrzymywałem odpowiedź wyczerpującą i objaśnioną w kulturalny i wyrozumiały sposób. Wszystko przeprowadzone z należyta starannoscią i dbałością o efekt "kosmetyczny". Co prawda nie miałem żadnego poważnego problemu, tylko mały zabieg, ale różnica pomiędzy dr Kozłowskim a poprzednikiem od którego na szczeście w porę uciekłem kolosalna. Polecam i Pozdrawiam Michał "od głowy"

Michał "od głowy"

Świetny fachowiec,profesjonalista,operował mnie,z bardzo dobrym skutkiem,inni lekarze którzy chcieli zobaczyć jego pracę,stwierdzili ,że to majsersztyk[chodzi tu o blizny pooperacyjne],ponadto,Dr. Kozłowski jest cudownym człowiekiem,potrafi pacjenta wyciszyć,uspokoić,ma bardzo dużo cierpliwości i wyrozumienia,leczę się u niego nadal i polecam innym ludziom dotkniętych chorobą nowotworową.Jeszcze raz podkreślam świetny fachowiec i cudowny człowiek ,oby było w Polsce więcej takich lekarzy.Halina

świetny specjalista i profesjonalista. Prawdziwy lekarz z powołania. Miły,kompetentny,wiarygodny,naprawdę dobry fachowiec. Serdecznie dziękuje Panu doktorowi.-Urszula R.

supr lekarz bylam pacientka pana doktora w 2000 roku 8 teraz polecam wszystkim znajomym z bialegostoku oraz rodzina przyjezdza z polski

Już wiele pozytywnego powiedziano na temat Pana doktora, więc żeby nie powtarzać się, powiem, jest to lekarz z powołania, dla którego pacjent jest przede wszystkim człowiekiem,dla którego praca jest pasją.Z doświadczenia własnej wizyty i obserwacji, jak rozmawia z pacjentami mogę stwierdzić reasumując: jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurga onkologa to proponuję dr L. Kozłowskiego.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia ,kompetentny miły szczerze polecam!!!!!

Bardzo dobry lekarz godny polecenia ,kompetentny miły szczerze polecam!!!!!

Jestem córką pacjentki Pana Doktora Kozłowskiego. Operował mamę 28 lipca tego roku. Do tej pory wspaniale się nią opiekuje. Po każdej wizycie mama wraca uskrzydlona. Pozytywnie ją nastraja, poświęca dużo uwagi. Wsłuchuje się w pacjenta. Wspaniały człowiek. W niedzielę w "cywilu" zaglądał do swoich pacjentek. Bradzo kompetentny lekarz. Budzi zaufanie. Zaraża swoim spokojem. Można do niego zadzwonić w razie problemów, czy niejasności. Zawsze w pobliżu. Dziękujemy Panie Doktorze!!!!!!!!

Byłam pacjentka dr.Kozłowskiego i szczerze polecam .

Byłam pacjentka dr.Kozłowskiego i szczerze polecam .

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Suwałki"?

al. Piłsudskiego 20/1
Suwałki
Białystok

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Białymstoku
ul. Fabryczna
15-274 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Laboratorium Diagnostyczne "ANALMED" s.c. R.M. Rółkowski, B.J. Rółkowska
Niedźwiedzia 69
15-537 Białystok