dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.

Jestem pacjętką Pana Doktora od ponad roku.Pan dr jest wspaniałym lekarzem o wielkim sercu,wrażliwym ,doskonałym specjalistą.Potrafi wysłuchać chorego,dodać otuchy i człowiek czuje ,ze jest dla Pana Doktora najważniejszy.Wszyskim gorąco polecam p.doktora ,a Panu Doktorze dziękuję,ze Pan jest.

świetny specjalista i profesjonalista. Prawdziwy lekarz z powołania. Miły,kompetentny,wiarygodny,naprawdę dobry fachowiec. Serdecznie dziękuje Panu doktorowi.-Urszula R.

supr lekarz bylam pacientka pana doktora w 2000 roku 8 teraz polecam wszystkim znajomym z bialegostoku oraz rodzina przyjezdza z polski

Bardzo dobry lekarz godny polecenia ,kompetentny miły szczerze polecam!!!!!

Bardzo dobry lekarz godny polecenia ,kompetentny miły szczerze polecam!!!!!

Byłam pacjentka dr.Kozłowskiego i szczerze polecam .

Byłam pacjentka dr.Kozłowskiego i szczerze polecam .

Klasa, kultura osobista wobec pacjentów oraz współpracowników. Już po rozmowie telefonicznej sprawia wrażenie osoby kulturalnej. Podczas wizyty mogłem pytać o wszystko i otrzymywałem odpowiedź wyczerpującą i objaśnioną w kulturalny i wyrozumiały sposób. Wszystko przeprowadzone z należyta starannoscią i dbałością o efekt "kosmetyczny". Co prawda nie miałem żadnego poważnego problemu, tylko mały zabieg, ale różnica pomiędzy dr Kozłowskim a poprzednikiem od którego na szczeście w porę uciekłem kolosalna. Polecam i Pozdrawiam Michał "od głowy"

Michał "od głowy"

Wspaniały lekarz.Oddany swojej pracy.Jego podejście do pacjenta jest bardzo uprzejme, ciepłe.Często pojawia się przy łóżku pacjenta, a nie tylko na obchodzie.

Super lekarz.aby takich lekarzy było więcej.Uprzejmy,sympatyczny,poufny.bardzo dobre podejscie do pacjenta.polecam wszystkim

Świetny fachowiec,profesjonalista,operował mnie,z bardzo dobrym skutkiem,inni lekarze którzy chcieli zobaczyć jego pracę,stwierdzili ,że to majsersztyk[chodzi tu o blizny pooperacyjne],ponadto,Dr. Kozłowski jest cudownym człowiekiem,potrafi pacjenta wyciszyć,uspokoić,ma bardzo dużo cierpliwości i wyrozumienia,leczę się u niego nadal i polecam innym ludziom dotkniętych chorobą nowotworową.Jeszcze raz podkreślam świetny fachowiec i cudowny człowiek ,oby było w Polsce więcej takich lekarzy.Halina