Leszek Królicki

Onkolog

Jeszcze parę miesięcy temu wystawilabym Panu doktorowi pozytywną opinię, gdyż to bardzo sympatyczny czlowiek i wyprowadził mnie na prostą przy pierwszym ataku nadczynnosci tarczycy. Niestety, a raczej stety i dzięki Bogu, z racji urlopu i potrzeby natychmiastowej pomocy musialam udac sie do innego, bardzo kompetentnego specjalisty. Kolejny specjalista był niezle zdziwiony, gdy dowiedzial sie, ze prof Krolicki nie chcial nigdy ode mnie i od mojej mamy usg. Prof twierdzil, ze jak cos wyczuje, to powie, zeby zrobic. Leczylysmy sie tak pare lat. Mama na hashimoto, ja na nadczynnosc ( nie wiedzialam wiele o swojej chorobie bo nie wiedzialam co ja nawet powoduje, Pan prof powiedzial nadczynnosc i tyle).Nowy specjalista natychmiastowo skierowal mnie i moja mamę na dodatkowe badania. Jakiez bylo zdziwienie, gdy okazalo sie, ze mam pierwsze stadium Hashimoto, a nadczynnosc to objaw pewnej choroby, wiec zeby dobrze leczyc trzeba dokladnie wiedziec skąd się bierze. Dramat jednak pojawil sie nie u mnie, a u mojej mamy. Doktor nigdy nie zalecil usg, wielokrotnie "macał "ją po szyi twierdzac, ze wszystko jest ok i przepisujac kolejne tabsy. Dwa mies temu miala ostatnia wizyte u niego. Tymczasem na pierwszym usg tarczycy okazuje się, ze ma mnostwo narosnietych guzków, ktore hodowała przez wiele lat leczenia tylko objawow u Pana profesora. Co wiecej, tarczyca sie jej obsunęła bardzo nisko, wiec "ręce, które leczą" prawdopodobnie nie egzaminowaly nawet poprawnie jej tarczycy. Teraz zaczynamy leczenie pod okiem specjalistow, ale whats done is done. Smutne jest to, ze placi sie kupę kasy, za prywatną opiekę, bo ktoś ma być specjalistą, a potem wychodzą takie cuda i czlowiek jest tylko skazany na większe cierpienie. Bardzo nie polecam!

Polecam. Najlepszy endokrynolog w Polsce !!!!

Polecam. Najlepszy endokrynolog w Polsce !!!!

Bardzo dobry lekarz fachowiec, uprzejmy, szczegółowo wyjaśnia metody leczenia, kompetentny.

Absolutnie doskonały lekarz, chociaż znam go jako endokrynologa, specjalistę od tarczycy. Jestem w stanie uwierzyć, ze wyleczy wszystko.