Najlepszy ginekolog w Białej Podlaskiej :)

Najlepszy ginekolog w Białej Podlaskiej :)

Bardzo dobry specjalista, chodziłam do niego całą ciążę, poród bez problemu był cały czas w szpitalu i nadzorował całą akcję na porodówce. Przy następnej ciąży napewno udam się do niego. POLECAM!!!!

polecam dr, ponieważ jest bardzo delikatny i miły podczas badania, nawet dla młodych kobiet, sam proponuje badania i nierobi problemów jeżeli zajdzie potrzeba wypisania tabletek antykoncepcyjnych. Mną zajął się doskonale, bardzo polecam.

Byłam u Pana doktora na wizycie z nfz, nastraszył mnie wirusem hpv, który wykrył na oko i ryzykiem raka szyjki macicy. Na szczęście skonsultowałam diagnozę z innym lekarzem, wyniki badań pokazały, że wirusa nie było i że diagnoza była niesłuszna. Jeśli chcecie uniknąć niepotrzebnego stresu, odradzam wizytę u Pana doktora.

Delikatny i bardzo sympatyczny. Skupia się na pacjentkach i ich problemach. Polecam.

Fantastyczny lekarz! Dzięki jego fachowej pomocy i wiedzy mam w końcu dwoje upragnionych dzieci. Polecam lekarza!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin