lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

Mając świadomość wielkiej odpowiedzialności ciążącej na mnie jako specjaliście chirurgii plastycznej, podejmuję się wykonywania zabiegów o charakterze rekonstrukcyjnym i estetycznym. Nasze gabinety chirurgii plastycznej zlokalizowane są głównie na terenie dolnego śląska we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Głogowie. Wykonujemy zabiegi z zakresu: plastyki twarzy, plastyki piersi, modelowania brzucha, modelowania sylwetki.

Po ciąży moje piersi zmieniły kształt i poddały się grawitacji jestem młodą dziewczyną i jeszcze całe życie przede mną także zdecydowałam się na powiększeniu biustu. Wybrałam rozmiar 375 i jestem super zadowolona z efektu. piersi są nie dość że mają idealny kształt i wielkość to jeszcze blizny są prawie nie widoczne. Polecam dr Leszczyńskiego i zachęcam do poprawiania tych nieprzyjemnych skutków macierzyństwa. Pozdrawiam młode mamusie!

Oceniam najwyżej ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektów mojej operacji. Po urodzeniu dwójki dzieci moje ciało straciło jędrność i z płaskiego pięknego brzuszka został mi okropny, pomarszczony worek którego nie mogłam się pozbyć ćwiczeniami dlatego zgodziłam się na operacje. Teraz w końcu mogę się pokazać w bikini i znowu eksponować swoje ciało, blizna po zabiegu jest praktycznie nie widoczna, ukryta w lini bielizny. z całego serca jestem wdzięczna Panu Doktorowi!

WITAM,MIESIAC TEMU PRZSZLAM OPERACJE POWIEKSZENIA PIERSI.LEKARZ PIERWSZA KLASA,MILY,SYMPATYCZNY.JESLI CHODZI O PODEJSCIE DO PACJENTA POPROSTU PERFEKCYJNIE.PO ZABIEGU NA KAZDE PYTANIE,PROBLEM, ODPOWIADA SZYBKO,CHETNIE..POLECAM KAZDEMU KTO ZDCYDUJE SIE NA ZABIEG,BADZ OPERACJE U DR.LESZCYNSKIEGO. Anna

Anna

3 miesiace temu mialam plastyke i powiekszenie piersi, rezultat niesamowity! nie spodziewalam sie ze beda wygladac tak naturalnie. Pan Leszek jest godny zaufania, bardzo konkretny i wie co robi. Implanty dobral na podstawie zdjec ktore przyslalam mu email'em. Jako,ze po operacji musialam wyjechac, kontaktowalam sie z nim przez sms, nie zignorowal zadnego. Operacja odbyla sie w szpitalu w Jaworze, bardzo dobre warunki i opieka. Polecam goraco!!!

W dzieciństwie miałam wypadek w skutek którego na mojej twarzy pozostała pamiątka w postaci szerokiej wstrętnej blizny. Po przeczytaniu wielu opini zdecydowałam się na doktora Leszczyńskiego z Polanicy Zdroju gdzie specjalizują się w tego typu zabiegach. blizna została usunięta, pozostała mi jedynie kreseczka która jest prawie nie widoczna pod podkładem. jestem bardzo zadowolona polecam

Pana doktora poleciła mi moja znajoma która powiększała sobie biust. Jej piersi mają teraz idealny kształt i rozmiar. Ja zdecydowałam się na operacje nosa, ponieważ jest był moim najwiekszym kompleksem. Od operacji moja twarz całkowicie się zmieniła i już niczego się nie wstydzę, doktor zlikwidował garbek i lekko zmniejszył cały nos. Jestem bardzo zadowolona POLECAM!

3000zł za korekcję uszu to nie wielki wydatek a różnica ogromna. W kilka godzin pozbyłem się kompleksów, które męczyły mnie od dzieciństwa. W pełni pozytyw. Polecam.

Doktor Leszczynski to wspanialy fachowiec. W listopadzie przeszlam operacje powiekszenia biustu i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Nie spodziewalam sie takiego super efektu. Moj biust jest doskonaly. Panie Doktorze serdecznie dziekuje. Agata