lek. med. Leszek Leszczyńskilek. med. Leszek Leszczyński - zdjęcie profilowe

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

Mając świadomość wielkiej odpowiedzialności ciążącej na mnie jako specjaliście chirurgii plastycznej, podejmuję się wykonywania zabiegów o charakterze rekonstrukcyjnym i estetycznym. Nasze gabinety chirurgii plastycznej zlokalizowane są głównie na terenie dolnego śląska we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Głogowie. Wykonujemy zabiegi z zakresu: plastyki twarzy, plastyki piersi, modelowania brzucha, modelowania sylwetki.

W 1987 ukończyłem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Sp...

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam

Jedna wielka porażka, zastanówcie się trzy razy, bo możecie zostać oszukane tak jak ja. Miałam mieć zabieg podniesienia i powiększenia piersi, a zostało wykonane tylko podniesienie, niby coś znaleźli u mnie i poszło do badania, a tak naprawdę zamówione implanty po prostu nie dotarły na czas, tylko nikt nie raczył mnie o tym poinformować. Jeszcze została mi pomniejszona pierś, która była delikatnie mniejsza i teraz widać asymetrię, która wcześniej nie była zauważalna. Jeśli chodzi o cały rezultat to nie jest zadowalający. Zamierzam sprawę oddać do prawnika. Jak można tak oszukiwać ludzi tylko żeby wyciągnąć kasę. Nie dałabym żadnej gwiazdki ale one są odgórnie już na jeden zaznaczone.

WITAM,MIESIAC TEMU PRZSZLAM OPERACJE POWIEKSZENIA PIERSI.LEKARZ PIERWSZA KLASA,MILY,SYMPATYCZNY.JESLI CHODZI O PODEJSCIE DO PACJENTA POPROSTU PERFEKCYJNIE.PO ZABIEGU NA KAZDE PYTANIE,PROBLEM, ODPOWIADA SZYBKO,CHETNIE..POLECAM KAZDEMU KTO ZDCYDUJE SIE NA ZABIEG,BADZ OPERACJE U DR.LESZCYNSKIEGO. Anna

Anna

3 miesiace temu mialam plastyke i powiekszenie piersi, rezultat niesamowity! nie spodziewalam sie ze beda wygladac tak naturalnie. Pan Leszek jest godny zaufania, bardzo konkretny i wie co robi. Implanty dobral na podstawie zdjec ktore przyslalam mu email'em. Jako,ze po operacji musialam wyjechac, kontaktowalam sie z nim przez sms, nie zignorowal zadnego. Operacja odbyla sie w szpitalu w Jaworze, bardzo dobre warunki i opieka. Polecam goraco!!!

Doktor Leszczynski to wspanialy fachowiec. W listopadzie przeszlam operacje powiekszenia biustu i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Nie spodziewalam sie takiego super efektu. Moj biust jest doskonaly. Panie Doktorze serdecznie dziekuje. Agata

Po ciąży moje piersi zmieniły kształt i poddały się grawitacji jestem młodą dziewczyną i jeszcze całe życie przede mną także zdecydowałam się na powiększeniu biustu. Wybrałam rozmiar 375 i jestem super zadowolona z efektu. piersi są nie dość że mają idealny kształt i wielkość to jeszcze blizny są prawie nie widoczne. Polecam dr Leszczyńskiego i zachęcam do poprawiania tych nieprzyjemnych skutków macierzyństwa. Pozdrawiam młode mamusie!

W dzieciństwie miałam wypadek w skutek którego na mojej twarzy pozostała pamiątka w postaci szerokiej wstrętnej blizny. Po przeczytaniu wielu opini zdecydowałam się na doktora Leszczyńskiego z Polanicy Zdroju gdzie specjalizują się w tego typu zabiegach. blizna została usunięta, pozostała mi jedynie kreseczka która jest prawie nie widoczna pod podkładem. jestem bardzo zadowolona polecam

3000zł za korekcję uszu to nie wielki wydatek a różnica ogromna. W kilka godzin pozbyłem się kompleksów, które męczyły mnie od dzieciństwa. W pełni pozytyw. Polecam.

Oceniam najwyżej ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektów mojej operacji. Po urodzeniu dwójki dzieci moje ciało straciło jędrność i z płaskiego pięknego brzuszka został mi okropny, pomarszczony worek którego nie mogłam się pozbyć ćwiczeniami dlatego zgodziłam się na operacje. Teraz w końcu mogę się pokazać w bikini i znowu eksponować swoje ciało, blizna po zabiegu jest praktycznie nie widoczna, ukryta w lini bielizny. z całego serca jestem wdzięczna Panu Doktorowi!

Pana doktora poleciła mi moja znajoma która powiększała sobie biust. Jej piersi mają teraz idealny kształt i rozmiar. Ja zdecydowałam się na operacje nosa, ponieważ jest był moim najwiekszym kompleksem. Od operacji moja twarz całkowicie się zmieniła i już niczego się nie wstydzę, doktor zlikwidował garbek i lekko zmniejszył cały nos. Jestem bardzo zadowolona POLECAM!