dr n. med. Leszek Lewczyk

Ortopeda, Traumatolog

Tragedia! Lekarz, który ludzi traktuje jak powietrze.. Człowiek pyta się grzecznie czy przyjmie na PRYWATNĄ wizyte osobe z ogromnym obrzękiem kolana, a on nawet sie nie zatrzyma tylko odburknie nie wiem prosze zapytac pielęgniarki (a pielęgniarki w dobie pandemii nie wpuszcza osoby nie zapisanej nawet za drzwi przychodni) Zenada! Lecze sie od lat przewlekle u chirurgow, ale u chirurgow ludzi.. A Panu pulkownikowi to chyba by kotona ale z glowy spadła jakby poswircil pacjentowi 10sekund.. Nie polecam.

Dzięki Panu Doktorowi ruszam dziś normalnie kciukiem. w 2017r. przecięłam ścięgna prostownika, odwodziciela oraz przeciwstawiacza kciuka. Mam sporą bliznę bo dość długo czekałam na sorze ale też ogromne szczęście, że trafiłam na tego specjalistę. Miało to miejsce na Weigla. Pan Doktor na obchodzie był bardzo rzeczowy i uprzejmy. 2 mce po zdjęciu gipsu wróciłam z ortezą do pracy, do dziś kciuk pracuje, jak na takie uszkodzenie, znakomicie. W szpitalu personel i obsługa bez zarzutów.

Pan doktor to mówiąc krótko "gość na poziomie" . W ubiegłym roku trafiłem do niego (Weigla5) na konsultację w sprawie "zastarzałego zerwanego ścięgna Achillesa". Choć sam nie mógł nic poradzić (mea culpa), to jednak polecił mi dr. Wodzisławskiego i dr. Madeja. Operacja przeprowadzona przez w/w oraz dr. Starzyka przebiegła bez komplikacji. Minął ósmy miesiąc od operacji . Co prawda przy takich przypadkach nie ma co zbyt oczekiwać, ale nie kuleję. I to jest największy plus . Pozdrawiam Pana Lewczyka i polecam z ręką na sercu.

Nie tylko absolutnie kompetenty lekarz ;ale wspanialy mily czlowiek ,bardzo uprzejmy ,poswieca duzo czasu swoim pacjentom ,dokladnie omawia chorobe oraz mozliwosci leczenia ,naprawde godny polecenia ,jestem szczeslwa ze dalam moja 92-letnia mame pod jego opieke ktora orzymala endoproteze biodra .Operacja odbyla sie bez komplikacji a to jednak jakby nie bylo 92 lata .Serdeczne podziekowania dla pana doktora ,jestem bardzo wdzieczna .

Pan doktor stwierdził, że wszystko z moim kolanem jest ok, że mogę uprawiać sport i nic mi się nie stanie. Tymczasem tuż po wyjściu na boisko skręciłem kolano po raz kolejny. Nie potrafił podać sposobu, czy da się coś z tym zrobić, nie wykrył, że kolano jednak nie jest stabilne.

Dobry , uprzejmy , miły , znający się na leczeniu pacjenta , można na tym lekarzu polegać , wzbudza zaufanie pacjenta , spełnił moje oczekiwania w sprawie leczenia .

Rzeczowy konkretny i skromny, doskonale przeprowadził rekonstrukcję wiązadła krzyżowego bez powikłań,co sprawia,ze rechabilitacja przynosi szbkie efekty

Poszłam po pomoc do Pana doktora jednak niechętnie usłyszałam co mi jest po czym zostałam wysłana do innego ortopedy. Wizyta dla mnie się skończyła na tym, że straciłam pieniądze ponieważ musiałam zapłacić za wizytę, a pomocy i tak nie uzyskałam. Pojechałam z bólem i wróciłam z bólem. Zdecydowanie odradzam!!!

Jestem po wypadku samochodowym, potrzebowałam pomocy specjalisty i znajomy polecił mi Pana Leszka. Jest naprawdę dobrym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem, czego nie można powiedzieć o innych pseudo lekarzach u których byłam. Nie jest pazerny na pieniądze jak inni, potrafi pomóc, podchodzi do swojego zawodu z pełnym profesjonalizmem. Jest godny polecenia,z czystym sumieniem więc polecam tego świetnego lekarza.

Lekarz konkretny, nie owija w bawełne, tłumaczy problem. Jest także uprzejmy, miły i szarmancki dla kobiet. Taki powinien być każdy lekarz!