lek. med. Leszek Lipińskilek. med. Leszek Lipiński - zdjęcie profilowe

Ordynator Oddziału Wielospecjalistycznego.
Specjalista chirurgii ogólnej.

Ordynator Oddziału Wielospecjalistycznego.
Specjalista chirurgii ogólnej.
Główne zainteresowania to chirurgia tarczycy, zabiegi laparoskopowe w zakresie pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego, jelit. Uczestnik licznych kursów w zakresie chirurgii miniinwazyjnej. Poszerzając swoją wiedzę od roku 2001 zajmuje się kosmetycznymi operacjami żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem nowoczesnych metod. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego posiadacz certyfikatu PTF. Wolne chwile w zależności od sezonu poświęca na windsurfing, narciarstwo zjazdowe oraz turystykę motocyklową.

Nie polecam tego lekarza. Oraz kliniki traktują pacjentów na tych gorszych i lepszych już w recepcji zauważyłam wpis w moja kartę pacjent na narodowy fundusz zdrowia nie wiem po co taki wpis, chyba tylko po to aby lekarz wiedział czy pacjent płaci za wizytę czy nie. W mojej ocenie pacjent odpłatny jest lepiej obsłużony. Za wizyta musiałam czekać godzinę bo Pan doktor obsługiwał pacjentów odpłatnych na dod. badana jak usłyszałam. Sama wizyta tragiczna jedyny plus przeprowadzone badanie doplerem na moje pytania co mogę zrobić aby na przyszłości zapobiegać pękającym teleangiektazją nie uzyskałam odp. Pan doktor stwierdził ze nie ma złotego środka że naczynka będą wychodzić i musze się z tym pogodzić, na pytania co mogę zrobić z tymi które już mam jak je usunąć też nie dostałam żadnej konkretnej odpowiedzi Pan Dr. stwierdził ze mam się udać do dr medycyny estetycznej który prowadził u mnie kosmetologie i może on cos poradzi śmieszne . Widać było że chce się mnie pozbyć jak najszybciej z gabinetu może gdybym przyszła odpłatnie Pan Dr. rozmawiałby ze mną zupełnie inaczej i nie odsyłał do innego lalkarza w końcu to on jest specjalista w tej dziedzinie.

Odradzam tego lekarza, miałem z nim kontakt podczas wizyt prywatnych, następnie na Oddziale w szpitalu, a potem w przychodni przy Szpitalu na Lutyckiej, gdzie on przyjmuje również.Pozornie wszystko wygląda ok-lekarz niby miły, przystępny, ale wszystkie moje wizyty u niego przebiegły w tempie ekspresowym, gdy przyjechałem do niego na kontrolę po operacji do przychodni przy Szpitalu, nawet nie kazał mi się rozebrać, nie spojrzał na bliznę, i szybko wygonił mnie z gabinetu,podobnie bylo w gabinecie prywatnym- powiedział, żę "to trzeba wyciąć", nie podająć szczegółów i wstał mówiąć, że sie spieszy, bo byłem jego jedynym pacjentem prywatnym. Z kolei w szpitalu na oddziale rozmawiałem z pewną pacjentką, która skarżyła s ię, że jest jego pacjentką, że ma raka tarczycy, a on nie wyciął jej całej tarczycy i po kilku miesiącach starań o przyjęcie na oddział po raz drugi ją operował ( tym razem wraz z ordynatorem Skrobiszem), a dla niej to był nie tylko kolejny stres, cierpienie, kolejna blizna (brzydsza), ale opóźnienie w terapii jodem, na które po operacji się czeka kilka miesięcy, a przecież rak w organiźmie jest nadal. Przykre to. Za szybki, za powierrzchowny, niby miły, a traktuje pacjentów powierzchownie i tasmowo.Kiedy byłem u niego na kontroli po operacji, a musiałem przejechać sporo kilometrów, i prosilem, by spojrzał na moją przepuklinę, powiedział, żę tego nie miałem w skierowaniu, żę jak przyjadę ze skierowaniem na przepuklinę - to wtedy spojrzy. Nie spojrzal nawet na operowane żylaki, stwierdził, że skoro przyjechałem, przyszedłem, to znaczy, że jest dobrze. Szkoda czasu na takie leczenie. Nie polecam.

Przecudny Pan Doktor. Bardzo miły, konkretny z uśmiechem od ucha do ucha.. Pozdrawiam serdecznie..

Przecudny Pan Doktor.
Bardzo miły, konkretny z uśmiechem od ucha do ucha..
Pozdrawiam serdecznie..

Lekarz w 100% godny polecenia.Miły ,uprzejmy, sympatyczny,cierpliwy,na wszystkie zadawane pytania odpowiada wyczerpująco.Specjalista jakich mało niestety w naszym kraju.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i każdy przypadek jest dla niego tak samo ważny i priorytetowy...

Polecam. Medal za kompetencje. Pełne zaufanie i spokój. Rzeczowa rozmowa przed operacją. Człowiek czuje się komfortowo i odczuwa pełne zaufanie. Po operacji świetne samopoczucie. Rana mało widoczna dobrze się goi. Pozdrawiam serdecznie!

Polecam. Medal za kompetencje. Pełne zaufanie i spokój.

zabieg wykonany wzorcowo mimo tego, że torbiel była bardzo duża. wszystko bardzo szybko i dokładnie. w 2 miesiące zagoiło się i nie ma śladu po bólu. polecam

polecam

super podejście do tematu, zero obaw i strachu, spokój przed zabiegiem, wszystko ładnie się zagoiło, zabieg przeprowadzony, dokładnie i szybko, bez powikłań,

Lekarz godny polecenia, bardzo konkretny, rzeczowy, doskonale rozumie pacjenta, odpowie na każde zadane pytanie. Nie często spotyka się takich lekarzy.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kompetentny i godny zaufania lekarz. Zabieg chirurgiczny, który miałam wykonany przez doktora Lipińskiego był bezbolesny,a rana która po nim została szybko się wygoiła. Super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam :)

ODRADZAM!!! Skandal, że chirurg bierze się za operacje guzów. Bez niezbędnych badań otwiera pacjenta, a potem tłumaczy się, że nie myślał, że guz jest nieoperacyjny I SZYBKO WYPISUJE ZE SKIEROWANIEM NA ONKOLOGIĘ, BO PRZECIEŻ NIE MA KWALIFIKACJI NA LECZENIE ONKOLOGICZNE!Nie polecam tego lekarza zbiera doświadczenie kosztem pacjenta. Onkolog stwierdził, że tata był nie potrzebnie otwarty, że najpierw trzeba było podać chemię no i oczywiście więcej badań zrobić i jak już go otworzyli to od razu udrożnić przełyk a teraz tata jest osłabiony po operacji i nie wiadomo czy zakwalifikuje się na chemię.Uważajcie na niego