lek. med. Leszek Lipińskilek. med. Leszek Lipiński - zdjęcie profilowe

Ordynator Oddziału Wielospecjalistycznego.
Specjalista chirurgii ogólnej.

Ordynator Oddziału Wielospecjalistycznego.
Specjalista chirurgii ogólnej.
Główne zainteresowania to chirurgia tarczycy, zabiegi laparoskopowe w zakresie pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego, jelit. Uczestnik licznych kursów w zakresie chirurgii miniinwazyjnej. Poszerzając swoją wiedzę od roku 2001 zajmuje się kosmetycznymi operacjami żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem nowoczesnych metod. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego posiadacz certyfikatu PTF. Wolne chwile w zależności od sezonu poświęca na windsurfing, narciarstwo zjazdowe oraz turystykę motocyklową.

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Bardzo zaangażowany. Rzeczowy, miły , bardzo ludzki w podejściu do pacjenta. Pełny profesjonalizm polecam.

Wspaniały lekarz, godny polecenia.
Bardzo zaangażowany.
Rzeczowy, miły , bardzo ludzki w podejściu do pacjenta.
Pełny profesjonalizm polecam.

Lekarz z powołania, wspaniały specjalista i bardzo kompetentny. Profesjonalista i świetny człowiek. Opieka nad pacjentem od a do z. Oby więcej takich lekarzy jak Pan Dr Leszek Lipiński. Inni powini brać z Pana Doktora przykład. Szczerze Polecam!

Genialny lekarz. Robił mi operację przepukliny. Bardzo zaangażowany. Rzeczowy, miły , bardzo ludzki w podejściu do pacjenta. Top class światowy . Oby więcej takich lekarzy w Polsce!

Wspaniały Lekarz, Wspaniały Człowiek, Profesjonalista w każdym calu. Podjął się operacji usunięcia ogromnej tarczycy u mojej mamy. Operacja udana. Opieka wspaniała. Najlepszy lekarz jakiego miałam okazję spotkać. Trafiłam do doktora z polecenia. Jest specjalistą na najwyższym poziomie i do tego człowiekiem z fantastycznym podejściem do pacjenta. Oby było więcej takich lekarzy. Szczerze polecam i dziękuję.

Przecudny Pan Doktor. Bardzo miły, konkretny z uśmiechem od ucha do ucha.. Pozdrawiam serdecznie..

Przecudny Pan Doktor.
Bardzo miły, konkretny z uśmiechem od ucha do ucha..
Pozdrawiam serdecznie..

Lekarz w 100% godny polecenia.Miły ,uprzejmy, sympatyczny,cierpliwy,na wszystkie zadawane pytania odpowiada wyczerpująco.Specjalista jakich mało niestety w naszym kraju.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i każdy przypadek jest dla niego tak samo ważny i priorytetowy...

Nie polecam tego lekarza. Oraz kliniki traktują pacjentów na tych gorszych i lepszych już w recepcji zauważyłam wpis w moja kartę pacjent na narodowy fundusz zdrowia nie wiem po co taki wpis, chyba tylko po to aby lekarz wiedział czy pacjent płaci za wizytę czy nie. W mojej ocenie pacjent odpłatny jest lepiej obsłużony. Za wizyta musiałam czekać godzinę bo Pan doktor obsługiwał pacjentów odpłatnych na dod. badana jak usłyszałam. Sama wizyta tragiczna jedyny plus przeprowadzone badanie doplerem na moje pytania co mogę zrobić aby na przyszłości zapobiegać pękającym teleangiektazją nie uzyskałam odp. Pan doktor stwierdził ze nie ma złotego środka że naczynka będą wychodzić i musze się z tym pogodzić, na pytania co mogę zrobić z tymi które już mam jak je usunąć też nie dostałam żadnej konkretnej odpowiedzi Pan Dr. stwierdził ze mam się udać do dr medycyny estetycznej który prowadził u mnie kosmetologie i może on cos poradzi śmieszne . Widać było że chce się mnie pozbyć jak najszybciej z gabinetu może gdybym przyszła odpłatnie Pan Dr. rozmawiałby ze mną zupełnie inaczej i nie odsyłał do innego lalkarza w końcu to on jest specjalista w tej dziedzinie.

Polecam. Medal za kompetencje. Pełne zaufanie i spokój. Rzeczowa rozmowa przed operacją. Człowiek czuje się komfortowo i odczuwa pełne zaufanie. Po operacji świetne samopoczucie. Rana mało widoczna dobrze się goi. Pozdrawiam serdecznie!

Polecam. Medal za kompetencje. Pełne zaufanie i spokój.

zabieg wykonany wzorcowo mimo tego, że torbiel była bardzo duża. wszystko bardzo szybko i dokładnie. w 2 miesiące zagoiło się i nie ma śladu po bólu. polecam

polecam

super podejście do tematu, zero obaw i strachu, spokój przed zabiegiem, wszystko ładnie się zagoiło, zabieg przeprowadzony, dokładnie i szybko, bez powikłań,