dr Leszek Majkowski

Chiropraktyk

Polecam super lekarz zna się na tym co robi 😊Nie ma co się zastanawiać jak coś boli to śmiało iść ręce , które leczą😊

Witam wszystkich jestem wielkim cykorem poszłam z polecenia klienta i nie żałuję po pierwszej wizycie wrócił mi uśmiech 😀Polecam z całego serduszka 😊fachowość, ręce które leczą 😊Karolajna

polecam z calego serca Pana doktora Majkowskiego - jest to lekarz z ogromną wiedzą i empatią pomógł mi w bólach kręgosłupa !!!!

Do Państwa Majkowskich trafiłam po przebytej rwie kulszowej, przed rozpoczęciem terapii za namową Pana Leszka zrobiłam rezonans. Okazało się, że mam wypuklinę i dwie przepukliny międzykręgowe w tym jedną operacyjną. Wcześniej lekarze(byłam u kilku)twierdzili na podstawie rtg (!)że to tylko wypuklina i nie skierowali mnie na żadne dodatkowe badania.Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Leszka wiem co mi jest i czekam na operację. Jestem po 5 wizytach u Państwa Majkowskich, czuję się dużo lepiej, prawie wcale nie dokuczają mi bóle, a wcześniej nie było dnia, żebym ich nie odczuwała. W gabinecie Państwa Majkowskich panuje sympatyczna, rodzinna atmosfera. Pani Hania i Pan Leszek to cudowne osoby, bardzo kompetentni, ale też przemili i z poczuciem humoru.Polecam na 100%!!
Wdzięczna pacjentka z Olsztyna

Do pana Leszka zgłosiłam się z bólami odcinka lędźwiowego kręgosłupa trwającymi od 17 lat. Obecnie po 6 wizytach kręgosłup nie boli mnie prawie wcale. Pan Leszek zrobił bardzo dokładny wywiad, nawet pokazał mi filmik o budowie kręgosłupa, wytłumaczył przebieg terapii. Jako jedyny doszedł do tego, że problemem jest także staw krzyżowy. Szczerze polecam!

Pan doktor szczegółowo zapoznał się z dokumentacją, wysłuchał mnie dokładnie i zbadał. Wytłumaczył na modelu kręgosłupa na czym polega moja dolegliwość. Już po pierwszej wizycie odczułem poprawę. Zabiegi u Pana doktora są kompletnie bezbolesne. Zarówno Pan Leszek jak i jego małżonka to niezwykle sympatyczni ludzie. Na wizytę poszedłem, gdyż przeczytałem pozytywne opinie w internecie i sam teraz z czystym sercem mogę polecić tego specjalistę. Wcześniej chodziłem do innych lekarzy i na fizykoterapię itd i byłem już dość mocno zdołowany, gdyż poprawy nie było wcale lub niewielka i krótkotrwała. Teraz mam zupełnie inny komfort życia.

Przyszlam z ogromnym bolem szyi. Nie moglam wykonywac ruchow glowa. Pan doktor pomogl mi i od razu poczulam sie lepiej. jest niebywale profesjonalny i uprzejmy. Rowniez Pani Hania ma nadzwyczajne serce i podejscie do osoby w potrzebie. Polecam z calego serca!

Polecam z calego serca!

Dr Majkowski to przemiły i bardzo kompetentny specjalista. Oprócz tego że bardzo dobrze zna się na rzeczy to jeszcze jest bardzo kontaktowy i sympatyczny. Wraz z żoną tworzą fantastyczny zespół. To jedyny lekarz jakiego znam, który ma tak świetne podejście do pacjenta. Naprawdę polecam, szkoda czasu i zdrowia na innych lekarzy dr.Majkowski jest najlepszy.

Po prawie 2 miesiącach okropnego bólu rwy kulszowej przed przypadek trafiłam do dr.Majkowskiego.Po 3 wizytach nareszcie chodzę i chociaż jeszcze kilka zabiegów mnie czeka to mogę powiedzieć jedno.Rewelacja!!! Czemu nasi lekarze w NFOZ nie wiedzą o istnieniu takich metod leczenia i o takich lekarzach jak dr.Leszek Majkowski.Szkoda tylko,,ze tak póżno tu trafiłam.Zadowolona pacjentka z Rumi

Po dwóch latach chodzenia po lekarzach specjalistach, setkom przyjetych lekarstw, zabiegów i zastrzyków trafiłam do Pana Majkowskiego. Po pierwszej wizycie minął mi ból głowy, który mi towarzyszył od wypadku, po kilku wizytach mogłam normalnie funkcjonować i mój świat nie kręci się już wokół kręgosłupa, tzn. wokół jego bólu bo już go nie ma:) Szczerze polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem!

Szczerze polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem!