dr Leszek Majkowski

Chiropraktyk

Do Państwa Majkowskich trafiłam po przebytej rwie kulszowej, przed rozpoczęciem terapii za namową Pana Leszka zrobiłam rezonans. Okazało się, że mam wypuklinę i dwie przepukliny międzykręgowe w tym jedną operacyjną. Wcześniej lekarze(byłam u kilku)twierdzili na podstawie rtg (!)że to tylko wypuklina i nie skierowali mnie na żadne dodatkowe badania.Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Leszka wiem co mi jest i czekam na operację. Jestem po 5 wizytach u Państwa Majkowskich, czuję się dużo lepiej, prawie wcale nie dokuczają mi bóle, a wcześniej nie było dnia, żebym ich nie odczuwała. W gabinecie Państwa Majkowskich panuje sympatyczna, rodzinna atmosfera. Pani Hania i Pan Leszek to cudowne osoby, bardzo kompetentni, ale też przemili i z poczuciem humoru.Polecam na 100%!!
Wdzięczna pacjentka z Olsztyna

Do pana Leszka zgłosiłam się z bólami odcinka lędźwiowego kręgosłupa trwającymi od 17 lat. Obecnie po 6 wizytach kręgosłup nie boli mnie prawie wcale. Pan Leszek zrobił bardzo dokładny wywiad, nawet pokazał mi filmik o budowie kręgosłupa, wytłumaczył przebieg terapii. Jako jedyny doszedł do tego, że problemem jest także staw krzyżowy. Szczerze polecam!

Pan doktor szczegółowo zapoznał się z dokumentacją, wysłuchał mnie dokładnie i zbadał. Wytłumaczył na modelu kręgosłupa na czym polega moja dolegliwość. Już po pierwszej wizycie odczułem poprawę. Zabiegi u Pana doktora są kompletnie bezbolesne. Zarówno Pan Leszek jak i jego małżonka to niezwykle sympatyczni ludzie. Na wizytę poszedłem, gdyż przeczytałem pozytywne opinie w internecie i sam teraz z czystym sercem mogę polecić tego specjalistę. Wcześniej chodziłem do innych lekarzy i na fizykoterapię itd i byłem już dość mocno zdołowany, gdyż poprawy nie było wcale lub niewielka i krótkotrwała. Teraz mam zupełnie inny komfort życia.

Przyszlam z ogromnym bolem szyi. Nie moglam wykonywac ruchow glowa. Pan doktor pomogl mi i od razu poczulam sie lepiej. jest niebywale profesjonalny i uprzejmy. Rowniez Pani Hania ma nadzwyczajne serce i podejscie do osoby w potrzebie. Polecam z calego serca!

Polecam z calego serca!

Po prawie 2 miesiącach okropnego bólu rwy kulszowej przed przypadek trafiłam do dr.Majkowskiego.Po 3 wizytach nareszcie chodzę i chociaż jeszcze kilka zabiegów mnie czeka to mogę powiedzieć jedno.Rewelacja!!! Czemu nasi lekarze w NFOZ nie wiedzą o istnieniu takich metod leczenia i o takich lekarzach jak dr.Leszek Majkowski.Szkoda tylko,,ze tak póżno tu trafiłam.Zadowolona pacjentka z Rumi

Dr Majkowski to przemiły i bardzo kompetentny specjalista. Oprócz tego że bardzo dobrze zna się na rzeczy to jeszcze jest bardzo kontaktowy i sympatyczny. Wraz z żoną tworzą fantastyczny zespół. To jedyny lekarz jakiego znam, który ma tak świetne podejście do pacjenta. Naprawdę polecam, szkoda czasu i zdrowia na innych lekarzy dr.Majkowski jest najlepszy.

Po dwóch latach chodzenia po lekarzach specjalistach, setkom przyjetych lekarstw, zabiegów i zastrzyków trafiłam do Pana Majkowskiego. Po pierwszej wizycie minął mi ból głowy, który mi towarzyszył od wypadku, po kilku wizytach mogłam normalnie funkcjonować i mój świat nie kręci się już wokół kręgosłupa, tzn. wokół jego bólu bo już go nie ma:) Szczerze polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem!

Szczerze polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem!

Dr. Majkowski jest jednym z niewielu specjalistów w Polsce,doskonale znających się na takich schorzeniach jak wada postawy,skrzywienie kręgosłupa,urazy sportowe i inne. Jego wiedza jest godna podziwu,podejście do problemów - niezwykle profesjonalne. Pacjenci z problemami ortopedycznymi mogą liczyc na bardzo fachową pomoc,po kilku minutach rozmowy czuje się niezwykłą empatię. Od razu wyczuwa się inną szkołę kształcenia,inne podejście do chorób układu kostnego. Gabinet bardzo dobrze wyposażony,obsługa jest sympatyczna. Polecam gorąco osobom szukającym pomocy w rozwiązaniu problemów kręgosłupa,stawów,postawy. Z wyrazem szacunku.A.S.

Gabinet bardzo dobrze wyposażony,obsługa jest sympatyczna.
Z wyrazem szacunku.A.S.

Profesjonalista, przed zabiegiem wykonal zetelny wywiad, zrobil wszystkie badania neurologiczne, przeanalizowal moje zdjecia i rezonans...wkoncu ktos poswiecil mi czas i wiem co mi dolega! Po kilku zabiegach bezbolesnych!!!wrocilam do pracy. Jestem profesjonalna tancerka i moj kregoslup to moj chleb. Nie mam slow uznania i nie wiem jak moge Panu Doktorowi podziekowac!!! Ubolewm ze tak malo specjalistow z prawdziwym dyplomem z tej dziedziny jest w Polsce...no coz, moze kiedys... Z powazaniem Wierna na zawsze pacjentka Malgosia P.

Z powazaniem
Wierna na zawsze pacjentka Malgosia P.

Dobry, kompetentny lekarz, poświęca sie pacjentowi, daje wybór ceny

Dobry, kompetentny lekarz, poświęca sie pacjentowi, daje wybór ceny