lekarz Leszek Michalak

3,6
3,1
3,1
3,4

Koszmar! Dno i sto metrów mułu. Nie zasługuje na miano lekarza ginekologa. Kiepski "specjalista" i nieprzyjemny człowiek. Pierwsze pytanie chamskie z pretensją w głosie "Czego pani chce??", ja na to zdziwiona "słucham?", "no pytam czego chce, bo nic pani nie mówi!". W tym momencie powinnam była odwrócić się i wyjść. Dalej badanie- niedelikatne- "musi boleć, nie rusza się". O matko, jak za komuny... Lekarz nie pobrał nic, wypisuje lek na grzybicę. Pytam się czemu wypisuje ten lek. "bo wcześniej u innego lekarza też miała pani lek na grzybicę". Ręce powoli opadają. "Nie, nigdy mi w badaniach nie wyszła grzybica, lek był w szerokim spektrum przeciwbakteryjny" (tak było i lekarz nie ma podstawowej wiedzy!), odpowiedz lekarza "Nie, był na grzybicę, ja tu widzę naocznie co jest i nie mam zamiaru więcej dyskutować". Poszłam do innego lekarza prywatnie i nie dość, że "naocznie" nie stwierdził grzybicy, to zrobił odpowiednie bardzo dokładne badania i dowiedziałam się, że całe szczęście nie wzięłam tego leku- infekcja była bakteryjna i mogłam sobie poważnie zaszkodzić tak silnym lekiem. Ten człowiek nie powinien mieć dostępu do pacjentów- nie dość, że nie potrafi leczyć (leczenie na podstawie poprzedniej infekcji), nie zna podstawowych leków, objawów, to jeszcze nie nie potrafi się zachować. A zapach starych papierosów to dodatkowy nieprzyjemny bonus.
Na NFZ też należy nam się odpowiednie leczenie i kulturalne podejście. Ten pan myśli, że robi komuś łaskę... Jestem wręcz oburzona. Nigdy więcej!

Czasami ciężko uwierzyć co niektórzy wypisują, albo to po prostu wpisy nieuczciwej konkurencji. Dla mnie ten lekarz to konkretny fachowiec. Urodziłam u pana doktora 3 dzieci w odstępach 5 i 7 lat i wszystkim mogę polecić jego profesjonalną opiekę.

Rzeczowy, kompetentny i nie przegadany zna się na rzeczy i można mu zaufać. Dotychczas wszystkie diagnozy postawione trafnie, jak dla mnie lekarz z powołaniem.

Lekarz godny polecenia, może małomówny ale podejscie pełne profrsjonalizmu i doświadczenia, nie klepie głupot i nie bawi pacjetki rozmową tylko rzeczowo zajmuje się pacjentka, osobiscie korzystam z jego porad około roku i szczerze polecam. Solidny profesjonalista, rzeczowo odpowiada na zadane pytania bez owijania w bawełnę i jest bardzo delikatny. Zadowolona jestem z tego lekarza a chodziłam do wielu i to właśnie jego tylko polecam

TRAFIŁAM DO SZPITALA PO PRZYWIEZIENIU PRZEZ POGOTOWIE. BYŁAM W ZŁYM STANIE ZE WZGLĘDU NA BARDZO CIĘŻKIE PRZECHODZENIE PIERWSZEGO DNIA MIESIĄCZKI. CZĘSTE OMDLENIA , PRAWIE UTRATA PRZYTOMNOŚCI, CIŚNIENIE TAK NISKIE, ŻE PRAWIE NIE MOŻLIWE DO ZMIERZENIA,WYMIOTY, BARDZO OSTRY BÓŁ BRZUCHA, PO PROSTU TRAGEDIA. PODANO MI KILKA KROPLÓWEK, A NASTĘPNIE SKIEROWANO DO PANA MICHALAKA NA BADANIE. JEGO MINA MÓWIŁA TYLKO JEDNO - BYŁ BARDZO ZŁY, ŻE MA DODATKOWĄ PACJENTKĘ DO ZBADANIA. PRZEZ CAŁE BADANIE NIE ODEZWAŁ SIĘ ANI SŁOWEM. A KIEDY SPYTAŁAM CZY MOŻE MI COŚ PORADZIĆ, ODPOWIEDZIAŁ OBURZONY KRÓTKO I NERWOWO, ŻE NIC MI NIE PORADZI, BO SZPITAL NIE JEST MIEJSCEM NA UDZIALANIE PORAD. A PO PORADY MAM IŚĆ DO PORADNI. POZA TYM STRASZNIE ŚMIERDZIAŁO OD NIEGO PAPIEROSAMI.
POCZĄTKOWO ZDENERWOWAŁAM SIĘ JEGO ODPOWIEDZIĄ, ALE PO CHWILI STWIERDZIŁAM, ŻE JEST MI GO PO PROSTU ŻAL, ŻE JEST TAKI CHAMSKI.
GDY TO WSPOMINAM WCIĄŻ NIE MOGĘ UWIERZYĆ, ŻE ISTNIEJĄ TACY "LEKARZE", A ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ DODAM JESZCZE, ŻE TEN PAN JEST ORDYNATOREM!! :)

Dr Michalak nie należy do osób wylewnych,jednak jeśli pacjentka zada pytanie,to życzliwie na nie odpowiada i szczegółowo wyjaśnia problem. Stawia trafne diagnozy. Bardzo interesuje się pacjentką podczas pobytu w szpitalu. Przychodził co jakiś czas i kontrolował sytuację od momentu przyjęcia mnie do szpitala,aż po urodzenie dziecka i przewiezienie na oddział położniczy. Lekarz godny polecenia

Pan ordynator jest przemiły,cierpliwie i uprzejmie odpowiada na wszystkie pytania a ci najważniejsze bezbłędnie i fachowo diagnozuje chorobę.Jestem tuż po operacji guza jajnika a Pan Doktor podjął niemal natychmiastowo właściwą decyzję co do przebiegu i metody operowania,za co jestem bardzo wdzięczna! Zdecydowanie polecam pacjentkom! Anna C

Anna C

Lekarz godny polecenia innym pacjentką. Ma czas dla sowich pacjentek. Jest miły i odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy jakiekolwiek wątpliwości.Trzeba się pytać o to co nas interesuję żaden lekarz sam z nie powie nam wszystkiego co byśmy chcieli wiedzieć. Trzeba zadawać pytania, Michalak odpowiada na każde życzliwie. Jak byłam na patologi ciąży to interesował się mną nie zostawił jak osoby nie znanej.

W tym szpitalu zmarło moje nowo narodzone dziecko, przydusiło się podczas porodu i zmarło po 6 godzinach. Wyniki sekcji wykazały, że dziecko było zdrowe. Ten lekarz jako ordynator szpitala spławił nas jednym zdaniem gdy zadaliśmy mu pytanie po odczytaniu wyników sekcji, co się stało odpowiedział- "NIE WIEM"

Lekarz nie ma zbyt dużej wiedzy.Nie wzbudza zaufania, nie informuje dokładnie pacjetki, nie zleca badać w czasie stosowania pigułek antykoncepcyjnych.