lekarz Leszek Michalak

Lekarz godny polecenia innym pacjentką. Ma czas dla sowich pacjentek. Jest miły i odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy jakiekolwiek wątpliwości.Trzeba się pytać o to co nas interesuję żaden lekarz sam z nie powie nam wszystkiego co byśmy chcieli wiedzieć. Trzeba zadawać pytania, Michalak odpowiada na każde życzliwie. Jak byłam na patologi ciąży to interesował się mną nie zostawił jak osoby nie znanej.

Lekarz nie ma zbyt dużej wiedzy.Nie wzbudza zaufania, nie informuje dokładnie pacjetki, nie zleca badać w czasie stosowania pigułek antykoncepcyjnych.