Leszek Michalski

Urolog

Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy. Zabieg usunięcia stulejki odbył się 13 kwietnia b.r, w Centrum Medycznym Cegielniana-w komfortowych, bezstresowych warunkach. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy Pana doktora, wszystko ładnie się zagoiło, i wszystko wygląda tak jak chciałem. Cena za zabieg najniższa z wszystkich gabinetów w Krakowie jakie sprawdzałem, dodatkowo na zabieg umawia się przez wysłanie zdjęć na mejla-co bardzo ułatwia podjęcie decyzji o zabiegu i nie dodaje dodatkowego stresu. Każdemu szczerze polecam zabieg u Pana doktora Michalskiego. Dziękuję Mu za załatwienie mojego problemu, dziękuję również bardzo miłej pani asystent.

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego. Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone. Polecam i dziękuję

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję