2,1

Bardzo sympatyczny i pomocny, przeznaczył dużo czasu na zbadanie mnie i diagnozę. Polecam z czystym sumieniem

Lekarz chamski i niekulturalny, miałam ochotę wyjść z dzieckiem z gabinetu. Nie powinien pracować z ludźmi! Nie pójdziemy już do niego choćby mieli mi dopłacić!! Nie polecam!

Okropny lekarz ordynarny i chamski siedzi w gabinecie chyba za kare. Ustapil by miejsca dla innych.

Nie przyjemny arogancki i bezczelny człowiek, który traktuje pacjenta jak zło konieczne. Jeżeli nie chce się poddać operacji wyzywa i twierdzi, że się symuluje chorobę. Lekarz nienadający się do pracy z ludźmi a tym bardziej ze zwierzętami. Odradzam spotkania z tym pseudolekarzem po spotkaniu z nim człowiek jest jeszcze gorzej chory a do tego ma zszarpane nerwy.

Brak słów aby określić co te lekarz robi. Od początku wizyty traktuje pacjenta jako intruza. Wywiad lekarski zostaje skrócony do dwóch szybkich pytań. W zasadzie cała wizyta składała się na monolog dążący do wyrzucenia pacjenta za drzwi. Brak jakiegokolwiek umotywowania swojej opinij, tylko ciągłe odsyłanie do innych lekarzy. Na proste objawy że to jednak sprawa dla ortopedy dalej reaguje monologiem. Lekarz dodatkowo bardzo nerwowy, wysławia się w sposób arogancki. Brak kultury w stosunku do pacjenta.

Uważam, że ten pan minął się z powołaniem i zamiast być lekarzem - leczyć ludzi powinien zostać aktorem. Bo to co się dzieje w gabinecie lekarskim wydaje się być zwykłą komedią. Panie lekarzu (na miano doktora trzeba sobie zapracować) może by tak zacząć jakiś sport trenować zamiast wyżywać się na pacjentach?

Bardzo nieuprzejmy nie polecam dziecko potraktował jak intruza który zabiera mu czas!

Zna sie na żeczy ma pojęcie o medycynie jak trzeba kieruje do jnnego specjalisty i na badania djagnostyczne

to nie lekarz zwykły prostak cham jakich mało

to nie lekarz zwykły prostak cham jakich mało

lekarz bardzo nieuprzejmy niepolecam go.

lekarz bardzo nieuprzejmy niepolecam go.