lekarz Leszek Michniewicz

ŚWIETNY PEDIATRA POLECAM ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA PANA DOKTORA FACHOWIEC POD KAŻDYM WZGLĘDEM

ŚWIETNY PEDIATRA POLECAM
ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA PANA DOKTORA
FACHOWIEC POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Dopiero ON jako trzeci z kolei lekarz u którego szukałam pomocy dla 8miesiecznego synka postawił właściwą diagnozę i rozpoczął skuteczne leczenie... Syn miał Astmę Wczesnodziecięcą. Wcześniej 6 razy byłam w Karpaczu-LIPA!!! I 3 razy w zwykłym szpitalu, atak zaczynał się od kaszlu a po 2godz ostry dyżur, przyśpieszona akcja serca, duszność oskrzelowa a następnie niewydolność oddechowa... Syn ma teraz 3lata, od roku nie bierze leków i inhalatora. W okresie letnim dostaje tylko gdy to konieczne Zyrtec w kroplach:-)

ZA KAŻDYM RAZEM TRAFIONA DIAGNOZA I LEKI. PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO MAŁEGO PACJENTA, CIERPLIWOŚĆ , SERDECZNOŚĆ

ZA KAŻDYM RAZEM TRAFIONA DIAGNOZA I LEKI.
PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO MAŁEGO PACJENTA, CIERPLIWOŚĆ , SERDECZNOŚĆ

Kiedy mamy problemy zdrowotne z moim synkiem zawsze pomaga skuteczie i szybko. Polecam