dr n. med. Leszek Miszczyk

Onkolog

Do dzisiaj Panie docencie tak naprawde nie wiem co było mojej Anusi czy grasiczak?a moze miesak,a moze chloniak?Miałysmy bardzo duze zaufanie do Pana,ma Pan podejscie do chorych i w pelni się Pan angazuje poswiecajac czas choremu.Zyje i nie wiem ,czy jako matka wszystko zrobilam dla swojego jedynego ,ukochanego dziecka.Czy moja corunia znalazla sie wsrod dwojga walczacych miedzy soba lekarzy?my nie widzialysmy jak decydowac-w takiej chwili czlowiek prosty nie wie co zrobic,aby bylo dobrze,aby jedyna osoba ktora kocha wyzdrowiala.Zawiodlam się w sadzie na Panu no ,ale Pan zyje i chce zyc w przeciwienstwie do mojego dziecka.Kazdy ma swoje sumienie i trzeba z nim zyc.Pozdrawiam Pana i zycze wszystkiego dobrego.

Proszę o podanie numeru kontaktowego do Pana Profesora. Żaden z dostępnych w internecie nie działa. Potrzebuje pilną wizytę.

Pan Prof. Leszek Miszczyk to przede wszystkim bardzo dobry człowiek . Ma wspaniałe podejście do pacjenta i nigdy nie odmówi człowiekowi pomocy . Zrobi wszystko co jego mocy. Wykorzysta wszystkie możliwości , żeby ratować ciężko chorych ludzi , jest człowiekiem bardzo przystępnym o ogromnej wiedzy i profesjonalizmie . Oby więcej takich lekarzy . Dziękuję z całego serca w imieniu mojego taty .

Oby więcej takich lekarzy . Dziękuję z całego serca w imieniu mojego taty .

Lekarz z powołania, ogromny profesjonalizm, kompetencja. Pomaga podjąć walkę z rakiem, kiedy inni lekarze oceniają, że niewiele można zrobić. Uratował mojej mamie życie !!!

To jest lekarz z powołania!!!! Od pierwszej wizyty przeprowadził mnie za rączkę przez niezbędne badania. Umożliwił przez cały okes badań i leczenia kontakt telefoniczny.

Umożliwił przez cały okes badań i leczenia kontakt
telefoniczny.

To jest bardzo dobry lekarz. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.Jest bardo skrupulatny. Takich Profesorów jak Leszek Miszczyk powinno być więcej.

Dobry, kompetentny. Poświęca pacjentowi dużo czasu i na kontrolnych badaniach po prostu całego pacjenta obmaca, obsłucha - co się rzadko zdaża. Polecam.

Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.Kompetentny,rzetelny, dobry fachowiec. Pomaga walczyć z chorobą i nie poddawać się!Polecam,bo zdrowie jest bezcenne.

-Duza wiedza.Fachowość.Chce leczyć,zgodnie z powołaniem.Pozytywny przykład dla lekarzy.Polecam.

Najlepszy z lekarzy na których trafiłam w trakcie leczenia. Polecam każdemu. Jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale ma też wspaniałe podejście do pacjenta (co niestety nie jest zbyt często spotykane).

Wciąż poszukujesz "Onkolog Gliwice"?

Centrum Onkologi

al. Zwycięstwa 25 lok. 3
41-200 Sosnowiec
Centrum Onkologi
Gliwice
Ośrodek Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Nowotworów
40-960 Katowice