dr n. med. Leszek Miszczyk

Onkolog

Do dzisiaj Panie docencie tak naprawde nie wiem co było mojej Anusi czy grasiczak?a moze miesak,a moze chloniak?Miałysmy bardzo duze zaufanie do Pana,ma Pan podejscie do chorych i w pelni się Pan angazuje poswiecajac czas choremu.Zyje i nie wiem ,czy jako matka wszystko zrobilam dla swojego jedynego ,ukochanego dziecka.Czy moja corunia znalazla sie wsrod dwojga walczacych miedzy soba lekarzy?my nie widzialysmy jak decydowac-w takiej chwili czlowiek prosty nie wie co zrobic,aby bylo dobrze,aby jedyna osoba ktora kocha wyzdrowiala.Zawiodlam się w sadzie na Panu no ,ale Pan zyje i chce zyc w przeciwienstwie do mojego dziecka.Kazdy ma swoje sumienie i trzeba z nim zyc.Pozdrawiam Pana i zycze wszystkiego dobrego.

Proszę o podanie numeru kontaktowego do Pana Profesora. Żaden z dostępnych w internecie nie działa. Potrzebuje pilną wizytę.

Pan Prof. Leszek Miszczyk to przede wszystkim bardzo dobry człowiek . Ma wspaniałe podejście do pacjenta i nigdy nie odmówi człowiekowi pomocy . Zrobi wszystko co jego mocy. Wykorzysta wszystkie możliwości , żeby ratować ciężko chorych ludzi , jest człowiekiem bardzo przystępnym o ogromnej wiedzy i profesjonalizmie . Oby więcej takich lekarzy . Dziękuję z całego serca w imieniu mojego taty .

Oby więcej takich lekarzy . Dziękuję z całego serca w imieniu mojego taty .

Lekarz z powołania, ogromny profesjonalizm, kompetencja. Pomaga podjąć walkę z rakiem, kiedy inni lekarze oceniają, że niewiele można zrobić. Uratował mojej mamie życie !!!

To jest lekarz z powołania!!!! Od pierwszej wizyty przeprowadził mnie za rączkę przez niezbędne badania. Umożliwił przez cały okes badań i leczenia kontakt telefoniczny.

Umożliwił przez cały okes badań i leczenia kontakt
telefoniczny.

To jest bardzo dobry lekarz. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.Jest bardo skrupulatny. Takich Profesorów jak Leszek Miszczyk powinno być więcej.

Dobry, kompetentny. Poświęca pacjentowi dużo czasu i na kontrolnych badaniach po prostu całego pacjenta obmaca, obsłucha - co się rzadko zdaża. Polecam.

Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.Kompetentny,rzetelny, dobry fachowiec. Pomaga walczyć z chorobą i nie poddawać się!Polecam,bo zdrowie jest bezcenne.

-Duza wiedza.Fachowość.Chce leczyć,zgodnie z powołaniem.Pozytywny przykład dla lekarzy.Polecam.

Najlepszy z lekarzy na których trafiłam w trakcie leczenia. Polecam każdemu. Jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale ma też wspaniałe podejście do pacjenta (co niestety nie jest zbyt często spotykane).