dr n. med. Leszek Mitas

Nikt nie zwrócił uwagi na aspekt psychologiczno-socjologiczny. Pan dr nie umawia się na wizyty.Po godzinach (ok. 4) oczekiwania w maleńkim przedsinku, w tłoku, straszona żoną dra, która w każdej chwili może przerwać przyjęcia np. kolacją, dostałam się wreszcie do ciemnego gabinetu. USG przezpochwowe miałam wykonane na kawałku papierowego ręcznika na leżance. Badał rękami w plastikowych (jak ze stacji benzyniowej) rękawiczkach- nie wiedziałam, że w takich można. Podczas badania do gabinetu weszła żona dra i czegoś tam sobie szukała. On sam podczas rozmowy ze mną patrzył w komputer, nie na mnie. ...

Nikt nie zwrócił uwagi na aspekt psychologiczno-socjologiczny.
Pan dr nie umawia się na wizyty.Po godzinach (ok. 4) oczekiwania w maleńkim przedsinku, w tłoku, straszona żoną dra, która w każdej chwili może przerwać przyjęcia np. kolacją, dostałam się wreszcie do ciemnego gabinetu. USG przezpochwowe miałam wykonane na kawałku papierowego ręcznika na leżance. Badał rękami w plastikowych (jak ze stacji benzyniowej) rękawiczkach- nie wiedziałam, że w takich można. Podczas badania do gabinetu weszła żona dra i czegoś tam sobie szukała. On sam podczas rozmowy ze mną patrzył w komputer, nie na mnie. W rozmowie nie był niegrzeczny, ale bardzo oszczędny w słowach i oschły. Osobiście czułam sie zlekceważona, ale może po prostu byłam zbyt zmęczona i rozdrażniona tym wszystkim. Może i jest jest on dobrym fachowcem- nie wiem, bo drugi raz do niego nie poszłam. Na szczęście nie ma lekarzy niezastąpionych.

Naprawde pełen profesjonalizm,szybka diagnoza choroby i bardzo skuteczne leczenie,konkretna rozmowa bez owijania w bawełne.Polecam dr.Mitasa,ale jeśli chodzi o kwote wizyty jest duza,mozna powiedziec bardzo duza ;-/

musialam pozaznaczac opinie aby tu napisac . Bardzo was prosze podajcie adres gabinetu prywatnego i jakis kontakt aby sie umowic na wizyte . chodzi o prowadzenie ciazy . i jaki jest termin oczekiwania na wizyte

i jaki jest termin oczekiwania na wizyte

Wysokiej klasy specjalista. Robił mi laparoskopię, prowadził później długo oczekiwaną ciążę, która zakończyła się cesarką. Po każdej interwencji błyskawicznie wracałam do zdrowia. A pan doktor nigdy nie oczekiwał koperty z "wdzięcznością" Z czystym sumieniem każdej kobiecie gorąco polecam.

Znakomity specjalista w dziedzinie ginekologii,a że się ceni? To chyba normalne,że lekarze biorą koperty wdzięcznośći,a ten pan doktor skoro bierze to swoją "robotę" wykonuje bez zastrzeżeń. Gorąco polecam wizytę u dr Mitasa

fachowo najlepszy szkoda dla innych pacjentek że nie jest medialny.

fachowo najlepszy szkoda dla innych pacjentek że nie jest medialny.

dobry specjalista kilka lat temu operował mnie i do dziś dnia jest dobrze polecam innym znajomym

Dr.Mitas to swietny specjaliste i dobrym fachowcem.

Dr.Mitas to swietny specjaliste i dobrym fachowcem.

Dr Mitas to świetny specjalista, jeden z najlepszych. Wiem, że można mu zaufać. Operował mnie i bliznę mam minimalną. Po 3 tygodnia doszłam do pełni zdrowia. To świetny lekarz i menadżer. Jego oddział działa bez zarzutu!!! A że kasuje...rzetelna praca, godziwa zapłata.

caly czas mam wrazenie ze wszystko jest uzaleznione od zaplaty kasuje za wszystko placi podatki