dr n. med. Leszek Mostowski

Laryngolog

Bardzo dobry laryngolog ,podcięcie wędzidełka u syna trwało sekundę.Bardzo dobre podejście do dzieci.

Byłam w tym roku dwukrotnie. Niestety lekarz przereklamowany. Wizyta 130PLN każdorazowo. Na przewlekły katar dostawałam każdorazowo 5 różnych spray'ów do nosa. Zmieniłam lekarza okazało się - poliop choanalny nosogardła

Zmieniłam lekarza okazało się - poliop choanalny nosogardła

Drogi i nic konkretny, nie byłam zadowolona z tej wizyty

Drogi i nic konkretny, nie byłam zadowolona z tej wizyty

Jest to lekarz typu wszystko wycinać, migdałki wycinać nie leczyć. Podejście uprzejmy ale nie zachwycił podejściem do pacjęta. Dziecko w wieku 5 lat. Wizyta mnie nie satysfakcjonowala złe podejście do małego dziecka

Jest to lekarz typu wszystko wycinać, migdałki wycinać nie leczyć.
Podejście uprzejmy ale nie zachwycił podejściem do pacjęta.

pierwszy raz byłam z dzieckim u laryngologa, pare osób mi polecało Pana doktora i muszę przyznac że doktor ma fajne podejscie do dzieci synek miał uśmiech na twarzy jak pan doktor go badał :)nie każdy lekarz tak potrafi, przeprowadza wywiad, jak najwięcej chce się dowiedziec o dolegliwościach, my musimy się umówić na wycięcie trzeciego migdałka i bardzo b ym chciała zeby Pan doktor go przeprowadził ale nie wiem czy się dostaniemy :(

Dobry kelarz, daje celne rady i odpowiednio kieruje leczeniem.

Dobry kelarz, daje celne rady i odpowiednio kieruje leczeniem.

Polecam, gdyby nie on to dzis to zdanie pisalbym z 10min.......

Polecam, gdyby nie on to dzis to zdanie pisalbym z 10min.......

Polecam tego lekarza. Jest kompetentny, zawsze chętnie służy pomocą.

Polecam tego lekarza. Jest kompetentny, zawsze chętnie służy pomocą.

Naprawdę polecam tego Pana doktora. Jeśli potrzebujesz kompetentnej i fachowej pomocy w sprawach laryngologicznych to naprawdę warto zgłosić się do niego.

Laryngolog, który po wielu latach problemów z gardłem, wyjaśnił mi, że to przez zatoki. Czyli niepotrzebnie przez całe życie pakowali we mnie antybiotyki. Na pierwszej wizycie byłem w 2006 roku. Wpadam, czasem po ratunek, zwłaszcza po zimowych wyprawach na rowerze :).