lekarz Leszek Muraszko

Lekarz rodzinny

Nie polecam tego lekarza dla panów. Widze komentarze napisane przez panie o dziwo pozytywne. Ja wspominam moje wizyty w poradni dobrze, do czasu wejścia ku drzwi pana Muraszko...., wyżywa się na pacjentach, twierdzi że ludzie nie powinni przychodzić do poradni-paradoks wizyty !!

Jestem pacjentką od wielu lat, lekarz zawsze stawiał prawidłową diagnozę i leczenie było bardzo skuteczne. Jest miłym człowiekiem, bardzo kompetentnym, lekarzem z powołania.

Jeden z lepszych lekarzy z ktorymi miałam doczynienia.Fachowy,poświęca pacjentowi tyle czasu ile on wymaga.Wszystko bez pośpiechu bez zerkania na zegarek.Kompetentny.Jednym zdaniem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

może chodzi o jakiegoś innego doktorka z jednym problemem przychodziłem kilka razy i dopiero jak poszedłem do innego prywatnie udało sie uporać z problemem

może chodzi o jakiegoś innego doktorka
z jednym problemem przychodziłem kilka razy
i dopiero jak poszedłem do innego prywatnie udało sie uporać z problemem

Lekarz idealny, od kiedy pamiętam zawsze do niego chodziłem. Zawsze z uwagą wysłucha problemu, wytłumaczy działanie każdego leku i co w obecnych czasach bardzo ważne, zawsze znajduje najtańsze leki (lekarz specjalista wypisał receptę na leki za prawie 500 zł, a doktor Muraszko zmienił mi całą receptę na zamienniki o tym samym składzie i w aptece zapłaciłem 137 zł). Znakomicie rozeznany w środowisku lekarskim i zawsze wiedział do kogo mnie pokierować. Można śmiało do niego chodzić z każdym problemem. Jak dla mnie 5/5 pkt :) Pracują u doktora bardzo miłe dwie panie pielęgniarki także dysponujące dużą wiedzą i doświadczeniem i czymś co obecnie jest rzadkie, mianowicie umiejętnością współczucia i naprawdę interesują się pacjentem.

Lekarz nader cierpliwy do pacjenta, opanowany z olbrzymią wiedzą.Polecam wszystkim takiego lekarza pierwszego kontaktu !!

straszny konował ....................................

straszny konował ....................................

Rewelacyjny lekarz. Bardzo wnikliwy, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Serdecznie polecam :D

Pamięta pacjentów po imieniu, bardzo dobr lekarz.

Pamięta pacjentów po imieniu, bardzo dobr lekarz.

Szeroka wiedza, indywidualne podejscie do przypadku, troskliwe podejscie do pacjenta! Zdecydowanie polecam