dr n. med. Leszek Nowak

2,2
2,2

Lekarz moim zdaniem świetny, leczył nas ponad dwa lata i wreszcie jestem w ciąży - po 7 latach starań. Jako jedyny zrobił komplet badań mnie i mężowi, dopasował leki i dopasował nas w cierpliwość, po dwóch insceminacjach dalej kazał się nie poddawać i jak się okazuje słusznie bo córka w drodze ;) dziękujemy za wszystko.

Nie polecam! Duzo leków a mało konkretów. Mam wrazenie, ze działa schematami a nie podejściem indywidualnym pacjętki. Mnie pomógł pozbyc sie pieniędzy z portfela a dolegliwości zostały.

Wykonał mi cc i gdyby nie on nie wiem czy dziecko by przeżyło, inni lekarze zwlekali z podjęciem decyzji co do cc.

nikomu go nie polecam ten lekarz to porażka zero podejścia dla kobiet .ten lekarz pomylił zawody powinien być rzeźnikiem a nie ginekologiem!!!

Ten koleś to porażka. Zdiagnozował u mnie guza bez żadnej medycznej podstawy a diagnozę zakomunikował w sposób obcesowy, nie podając żadnego uzasadnienia. Cham i buc Nie polecam nikomu. Zakała służby zdrowia!

Lekarz ten pracuje w Klinice w Bytomiu, blok5. Pacjentki traktuje przedmiotowo, na pytania odpowiada wymijająco lub wogóle,obchód- żenada.