lekarz Leszek Ostrowski

Ginekolog

dzis jestem szczesliwa mama 2 miesiecznej coreczki P OSTROWSKIEGO zZIELONKI mozemy wraz z mezem polecic kazdej kobecie z calego serca Mysle ze dla kazdego rodzica najwazniejsze jest zdrowie malenstwa Mysle ze kazda kobieta chciala by byc pod fachowa opieka lekarza ktory niczego nie z bagatelizuje zleci wszystkie potrzebne badania iwszystko sprawdzi tak aby sprawdzic stan zdrowia malenstwa P OSTROWSKI zawsze wyslucha wrazie obaw i niepokoju ktorych w czasie ciazy jest z reguly mnostwo zawsze dokladnie wyjasni NAwizytach mozna go o wszystko zapytac nie popedza mimo ze ma wiele pacjetek wyjacni Taki jest P OSTROWSKI Bardzo sie ciesze i dziekuje losowi ze dotakiego lekarza trafilam Mysle ze ma bardzo duza wiedze i jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie i pragnela bym zeby wiecej takich lekarzy bylo jak P OSTROWSKI DZIEKUJEMY ZMEZEM P OSTROWSKIEMU za zycie naszego malenstwa bo to dzieki P OSTROWSKIEMU nasza coreczka jest na swiecie cala i zdrowa POZDRAWIAM

PANA OSTROWSKIEGO uwazam za PROFESJONALISTE .Odwiedzilam wielu lekarzy ginekologow i kazdy odprawial mie zkwitkkiem twierdzac ze dziecini miec nie bendziemy .P.DR.pokilku wizytach iroznych wykonanych badaniach dal nadzieje .UDALO sie dzis wlasnie urodzilam synka na ktorago czekalam wraz zmezem wiele lat .Uwazamy zmezem ze DR.OSTROWSKI jest wspanialym lekarzem bardzo kompetentnym .Zawsze mozna liczyc Ma ogromnom wiedze udowodnil ze jak sie jednak chce to mozna wiele zdzialac .Genialnym specjalista POLECAM kazdej kobiecie .DO konca swojego zycia bende WDZIECZNA P.DR.ze dzieki P.OSROWSKIEMU MAM ZDROWEGO syna .Nie zmienie juz P,DR na zadnego inego lekarza tak dlugo jak to bendzie mozliwe POLECAM ,POLECAM,POLECAM.

Od 2006 roku jestem pacjentka P Osteowskiego na NFZ spotkalam sie z wieloma lekarzami z racji problemow ginekologicznych Dr jest bez wadpienia lekarzem z powolania odanym pacjentce jest SUPER fachwcem do tego bardzo mily inteligentny zpoczuciem humoru wizyty prowadzi w 100 procentach bez stresowo Dr OSTWOWSKI budzi zaufanie mozna sie zwrocic z kazdym problenem nie zostawi bez pomocy .Dzieki pomocy P Dr OSTOWSKIEGO zyje zaco bardzo jestem wdzieczna POLECAM P OSTROWSKIEGO kazdej kobiecie bez wachania jak by wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjetow jak DR OSTROWSKI byloby NAPRAWDE SUPER szczesliwsze byly by rodziny POLECAM POLECAM POLECAM MARTA

Zdecydowanie polecam Pana Ostrowskiego. Jest miły,delikatny i przede wszystkim spełnia wszystkie role bycia ginekologiem. Pan Leszek jest jedynym lekarzem,któremu w 100% zaufałam. Wizyta u niego nie polega tylko na zbadaniu i wzięciu kasy.Z nim można porozmawiać bo zawsze doradzi,pomoże i do tego podniesie na duchu.Jestem na prawdę szczęśliwa,ze mogłam spotkać takiego prawdziwego lekarza z powołania jakim jest Pan doktor Leszek Ostrowski. Gorąco polecam wszystkim Paniom!!!!

Gorąco polecam Dr Ostrowskiego, przemiły lekarz, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Prowadzi moją pierwszą ciąże, jak do tej pory jestem bardzo zadowolona, że znalazłam takiego lekarza. Na każdej wizycie wykonuje USG, poświęca tyle czasu ile tylko potrzebuję, doradza i kieruje na wszystkie niezbędne badania. Dziewczyny, jeżeli to wasza pierwsza wizyta, to tym bardziej polecam, będziecie zadowolone z profesjonalnego podejścia i nieskrępowanej atmosfery. Pozdrawiam.

Świetny fachowiec, tylko czy któraś z Pań wie może co się dzieje z dr Ostrowskim? Nie mogę się od 3 tyg do niego dodzwonić. Byłam dziś na Kolejowej w Zielonce i pocałowałam klamkę. Telefon mam ten co na szyldzie i tutaj na tej stronie więc chyba nic się nie zmieniło... Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje na ten temat to proszę o wsparcie.

Bylam pierwszy raz u dok. Ostrowskiego i jestem bardzo zadowolona.

Bylam pierwszy raz u dok. Ostrowskiego i jestem bardzo zadowolona.

Gorąco polecam, w pierwszej ciąży ( bliźniaczej ) lekarz do którego chodziłam ( dr Hadas ) nie wykrył połączeń między dziećmi a jak doszło do przedwczesnego porodu to nawet nie chciał ze mną rozmawiać. obecnie jestem w 8 miesiącu ciąży i dr Leszek Ostrowski jest nie oceniony gdyż udziela mi porad nawet telefonicznie. Wie jak najlepiej leczyć wszystkie dolegliwości w ciąży jest bardzo rzetelny i każdą pacjentkę traktuje bardzo indywidualnie. Ciepły i przemiły ginekolog. BARDZO GORĄCO POLECAM !!!

Super ginekolog! Prowadził moją pierwszą ciążę - wykrył nadciśnienie tętnicze i odpowiednio wcześnie skierował mnie do szpitala. Chodziłam państwowo - co miesiąc USG, badania i rozmowa na każdy nurtujący mnie temat. Nie jest przesadnie słodki - co lubię - lekarz ma być konkretny i nie powinien zbytnio użalać się nad pacjentką. POLECAM!!!

Jestem bardzo mile zaskoczona. Byłam u Dr Ostrowskiego po raz pierwszy i jestem pod wrażeniem podejścia, uprzejmości, delikatności. Prywatni lekarze, do których dotychczas chodziłam nie dorastają do pięt dr Ostrowskiemu. Dodam, że byłam w Ząbkach przy Orlej oczywiście na fundusz. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zielonka"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana