prof. dr hab. n. med. Leszek Paradowski

Gastrolog

Choruję na CU/CD od 2007. Pierwsza wizyta w gabinecie prywatnym i od razu skierowanie do kliniki na Borowskiej. Komplet badań, trafna diagnoza i dożywotnie leczenie. Nie zachwalam, nie reklamuje, bo to nie mój interes. Korzystam z usług profesora wiele lat. Jeśli masz ten problem co ja to nie ma lepszego lekarza i specjalistów w tej materii jak w jego klinice na Borowskiej

Pan Profesor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Słucha pacjenta, właściwie diagnozuje (kilka razy byłam w niezłych opresjach), przepisuje właściwe leki. Pan Profesor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, doradzi w sprawie diety i ewentualnej konsultacji z lekarzem innej specjalizacji. LEKARZ JAKICH MAŁO. Pozdrawiam i życzę Panu Profesorowi wszystkiego co najlepsze. Anna z Legnicy.

Lekarz-gastrolog (profesor przy tym!) wyjątkowy pod każdym względem - o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, komunikatywny, cierpliwy i życzliwy dla swoich pacjentów. Polecam z całego serca! Wdzięczny stary pacjent Pana Profesora, dożywotnio Mu wdzięczny za pomoc w ekstremalnej sytuacji. . .

Wspaniały, bardzo dobry gastrolog, wysłucha, porozmawia i postawi trafną diagnozę. Mój ojciec dzięki Panu profesorowi dożył 94 lat.

Byłam u Profesora na prywatnej wizycie. Chyba nigdy u lekarza tyle czasu nie spędziłam, tzn w gabinecie. Długa rozmowa, dokładne tłumaczenie. Super. Ciepły, cierpliwy człowiek. Co mnie zaskoczyło? to fakt, że palił przy mnie papierosy, ale oczywiście wcześniej zapytał czy może. Jedynym minusem jest fakt, że pomylił kamienie w nerkach z kamieniami w woreczku żółciowym i zalecał operację. Ale gdy powiedziałam, że w usg nie ma kamieni w woreczku to się zreflektował. Niezaprzeczalnym faktem jest, że bóle żołądka mi przeszły i koszmarna zgaga też. Mimo tego jednego minusa uważam doktora, ...

Mimo tego jednego minusa uważam doktora, za godnego polecenia.

Cena wizyty też nie jest duża biorąc pod uwagę czas poświęcony.

Gorąco polecam.

Nie mogę się zgodzić z opinią, że jest to zły lekarz. Jestem jego pacjentką od wielu lat a raczej byłam, ponieważ od kilku lat nie mam nawrotu choroby. Bardzo mi pomógł, zawsze cierpliwy, spokojnie tłumaczył jak postępować w chorobie. Jeżeli zaszła potrzeba to polecił konsultacje z innym lekarzem. Jestem wdzięczna za fachową pomoc. Przyznaję jednak, że palenie jest pewnym mankamentem.

Wspaniały. I tyle!! Jako stały "klient" Jego Kliniki wiem, że jest Wspaniały

Wspaniały. I tyle!! Jako stały "klient" Jego Kliniki wiem, że jest Wspaniały

Pan Profesor to dla mnie wzór lekarza! Pomimo bardzo dużych osiągnięć i tytułu profesorskiego jest osobą, która podchodzi do pacjenta z wielką pokorą i zaangażowaniem. Rozmawiając z nim człowiek nie czuje dystansu lekarz (profesor) - pacjent, ma się poczucie,że on nie olewa sprawy, nie patrzy jakby tu zarobić na chorym. W związku ze swoim stanem zdrowia odwiedziłam sporą liczbę lekarzy w różnych częściach Polski ale tylko rozmawiając z nim miałam poczucie, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, lekarz z powołaniem. Gdyby każdy doktor działał na tak wysokim poziomie to leczenie w naszym kraju nie byłoby takim koszmarem jakim jest teraz. Wszystkiego najlepszego Panie Profesorze! pacjentka ze Śląska.

Mam zaufanie jak do żadnego innego lekarza

Mam zaufanie jak do żadnego innego lekarza

wspaniały lekarz, jedyny lekarz, który podjął się diagnozy, gdzie inni lekarze nie mieli tego w zamiarze