dr hab. n. med. Leszek Pawelczyk

Nie ma nic piękniejszego od dziecka. Leczyłam się kiedyś u Pana profesora. Jestem mamą 14-letnich bliźniaków. Niczego nie żałuję. Dziewczyny odwagi i prosto do celu. Pan Profesor z pewnością pomoże.

Wizytę u profesora polecił mi mój ginekolog, który powiedział, ze jego wiedza w zakresie mojego leczenia się skończyła. Przed wizyta u profesora (jeszcze na Grochowskiej) naczytałam się opinii, ze wizyty są bardzo drogie i nie ukrywam, ze na pierwszy wizytę pojechałam z mieszanymi uczuciami. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Profesor już na pierwszej wizycie, która trwała prawie godzinę przedstawił mi plan wykonania badań, zabiegu i w zależności od wyników- leczenia. Wizyta to koszt ok 400 zł (po operacji 450 zł), ale na każdej wizycie profesor dokładnie rozpisuje plan na najbliższe ...

Wizyta to koszt ok 400 zł (po operacji 450 zł), ale na każdej wizycie profesor dokładnie rozpisuje plan na najbliższe miesiące i nigdy nie zdarzyło się, żeby kazał przyjść na wizytę bez konkretniej przyczyny. Wcześniej u innych lekarzy zdarzało mi się płacić za wizytę, na której nic nowego się nie dowiedziałam lub tylko dostałam przedłużenie recepty. U profesora Pawelczyka taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, dlatego z czystym sumieniem mogę napisać, ze w ogólnym rozrachunku wizyty u niego wychodzą taniej niż u lekarzy, u których miałam okazje się diagnozować. Profesor zawsze cierpliwie odpowiada nawet na z pozoru najbardziej oczywiste pytania. Ogólnie oaza spokoju i ogromna skarbnica wiedzy. Pomimo, ze na wizyty muszę dojeżdżać z daleka nie wyobrażam sobie, żebym mogła oddać moje zdrowie w inne ręce.
Profesorze! Serdecznie dziękuję w imieniu swoim, mojego męża i naszej córeczki :)

Witam! Ja z Zona staralismy sie o dziecko i gdyby nie Pan Doktor Pawelczyk to nie wiem czy do dzis bysmy mieli tak wspanialego synka jakiego mamy wlasnie dzieki niemu. Nasz synek ma dzisaj pol roku,jest piekny i cudowny. Dziekuje Panie Doktorze!!!

polecam z pełna odpowiedzialnością, ma podejście do kobiet, wysłucha nawet najbardziej marudnej. poza tym szczery, nie owija w bawełnę i nie cukierkuje. przede wszystkim specjalista. prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona

pomógł mi. nie mogłam zajść w ciążę a teraz czekam na narodziny mojego dziecka:)

dzięki profesorowi mam 3 miesieczną córeczke :)odwiedziłam wielku lekarzy, mam za sobą 2 poronienia, profesor bardzo mi pomógł i żałuje że odrazu do niego nie chodziłam.

Profesor jest wspaniałym człowiekiem i profesjonalistą. Panie przede mną napisały o dużych kosztach związanych z wizytą , ale czy to jest najważniejsze? Ile lekarzy - pseudo fachowców bierze tylko trochę mniejksze kwoty, ale szkodzą kobietom. Ja leczyłam się u profesora przez wiele lat i po 5 poronieniach w wysokich ciążach ( według innych pseudo fachowców bez powodów) mam dziasiaj zdrowego i mądrego synka Jasia - 4,5 letniego. nie da się tego przeliczyć na żadne pieniadze. według mnie prawdziwy specjalista może zarabiać ogromne kwoty, bo jego wiedza i zaangażowanie są tego warte.

DZIĘKUJĘ PROFESORZE - DOROTA z GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO

Odkryłam portal niedawno i przypadkowo. Uznałam że pomimo tego że rodziłam 7 i 3 lata temu - powinnam potrwierdzić poprzednie opinie. Pełen profesjonalizm, kompetencja, spokój, osoba budzacąca pełne zaufanie i napawająca optymizmem tak niezbędnym w leczeniu, w tak istotnej dla kobiety i mężczyzny sprawie. Co najważniejsze zdecydowany i skuteczny w działaniu fachowiec, z pasją - oddany swojej profesji. Śmiało polecam.

Wizyta z opóźnieniem ale po przekroczeniu progu drzwi gabinetu już mi nic nie przeszkadzało.Profesor to człowiek kulturalny, rzeczowy, bardzo miły a przede wszystkim na pewno godny polecenia.Cieszę się że wreszcie do Niego trafiłam a naprawdę miałam do tej pory do czynienia z wieloma lekarzami i jak się okazało (a miałam taką nadzieję) warto było tak długo czekać na tą wizytę.

Bardzo drogi ale warto u Niego się leczyć. Nie znam innego lekarza, który tak sumiennie angażuje się w swoją pracę. Dla Niego pacjent i jego dobro stoi na pierwszym miejscu.