dr n. med. Leszek Pempkowiak

3,1
2,9
3,3
2,9

Lekarz mało kompetentny .Stawia złe diagnozy. Odradzam tego lekarza .Jest chamski i lekceważąco pochodzi do pacjenta!

Lekarz mało kompetentny .Stawia złe diagnozy.
Odradzam tego lekarza .Jest chamski i lekceważąco pochodzi do pacjenta!

Stanowczo odradzam "Pana" doktora. W trakcie wizyty odbiera telefony, żeby np. powiedzieć "tak przeszkadza mi Pani" i się rozłączyć. Przerywniki w postaci osób wchodzących do gabinetu to też norma (np. po to, żeby wręczyć doktorowi ciasto). Jeśli po wizycie u tego rodzaju specjalisty pacjent wychodzi załamany i ma ochotę skończyć ze sobą uważam, że specjalista powinien skończyć z praktykowaniem. Gdybym mogła to bym wystawiła oceny poniżej zera, ale nie ma takiej opcji.

Stanowczo odradzam "Pana" doktora.
Gdybym mogła to bym wystawiła oceny poniżej zera, ale nie ma takiej opcji.

Dramat...po za chemią jaką uzależnia pacjentów ten konował nie ma pomysłu na wyleczenia żadnego pacjenta. Absolutnie odradzam. Inna sprawa, ze prawie każdy z tych lekarzy sam wymaga leczenia

choruję na depresję dwubiegunową - i ten lekarz co jakiś czas stawia mnie na nogi.Początek leczenia był co prawda metodą prób i błędów - ale każdy na lek reaguje inaczej.Od lat jestem pod stałą opieką włąśnie tego lekarza.Próbowałam też leczyć się w przychodni szpitala psychiatrycznego-lecz wróciłam niezadowolona z leczenia.Na depresję zdecydowanie polecam dr Pempkowiaka.

pomógł mi Pan doktor wrócić do "zywych" dziekuje w imieniu moim i męza

pomógł mi Pan doktor wrócić do "zywych" dziekuje w imieniu moim i męza

Niestety, rozczarowanie. Z pozoru życzliwy i kompetentny, przy kolejnej wizycie pokazuje mniej przyjazne oblicze. Wydaje mu się, że może bezkarnie ranić pacjenta i krytykować jego wygląd zewnętrzny. w rezultacie zamiast podbudowywać z trudem zdobywane poczucie własnej wartości - niszczy je. Naprawdę tego typu uwagi są nie na miejscu, a pacjent przychodzi nie po to, aby wysłuchiwać bzdurnych wykładów o nadwadze i świnkach tuczonych ziemniakami, bo to nie jest najważniejszy problem. Nie pozwólmy lekarzom na bycie wszechwładnymi, nie pozwalajmy się obrażać.

Dr Leszek Pempkowiak jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Może prowadzić pacjenta przez wiele lat. Polecam go każdemu.

W sytuacji beznadziejnej potrafi nawiązać kontakt z chorym, wykazuje dużo taktu, kultury osobistej, cierpliwości. Zdecydowanie polecam.

zdecydownaie nie plecam, po wizycie czlowiek czuje sie jeszcze gorzej, nie slucha co pacjent ma do powiedzenia przeinacza slowa dopasowujac do teorii freuda ze wszytkie choroby prych powstaja z zaburzen seksulnych nie wzbudza zaufania nie polecam nie ma czasu dla pacjenta

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i kompetentny

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i kompetentny

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Gdańsk"?

Gabinet Psychiatryczny
80-180 Gdańsk
MEDI-MEDIC Centrum Medyczne
Przedszkolna 46
83-050 Kolbudy
NZOZ "Poradnia Zdrowia Psychicznego"
Al. Wojska Polskiego 5
83-110 Tczew