dr n. med. Leszek Piasecki

Neurolog dziecięcy

Doktor Piasecki u którego byłam z dzieckiem jest godny polecenia .Prawdziwy fachowiec konkretny rzeczowy wszystko dokładnie tłumaczy.Długo czekałam na wizytę ale warto było.Dostałam skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Doktor Piasecki u którego byłam z dzieckiem jest
godny polecenia .Prawdziwy fachowiec konkretny
odpowiedniego specjalisty.

lekarz jest ok chociaż rok temu pan doktor powiedział wszystkie dzieci ma pani ułomne poprostu zaniemówiłam... . dzięki panu piaseckiemu moja córka chodzi więc wszystko ma swoje dobre i złe strony

Pan Doktor podczas badania syna był miły i spokojny Po wszystkim porozmawiał z nami i wytłumaczył co powinniśmy dalej robić, ponieważ z neurologicznej strony u syna było o.k posłał nas do innego specjalisty. A z innymi neurologami nie mogliśmy się dogadać.

Doktora Leszka Piaseckiego poznałam gdy mój syn Piotr zapadł w spiączkę niewiadomego pochodzenia.Było to 9 lat temu i od tego czasu opiekowała się synem.Jestem bardzo zadowolona z podejścia,wiedzy, i kompetencji lekarza.Syn uwielbiał wizyty w Poradni.Dziś po 9 latach syn jest wyprowadzony z wszelkich neurologicznych problemów po śpiączce. Odstawił wszystkie leki zgodnie z zaleceniami doktora Piaseckiego.Stał się innym człowiekiem dziś ma już 16 lat. Chodzi do gimnazjum, normalnie funkcjonuje,cieszy się życiem.Polecam tego lekarza,jest konkretny i mówi prawdę choć nie zawsze to odpowiada opiekunom.Przeszliśmy ciężkie chwile ale doktor zawsze ukierunkowywał nas i prowadził leczenie jak na specjalistę przystało. Gosia

Takiego gbura pierwszy raz spotkałam na swojej drodze.Pan doktor zlekceważył skierowanie od lekarza (nie toleruje skierowań od pediatry)na skierowaniu dziecka jest napisane szybko postępująca skolioza oraz podejrzenie choroby nerwowo mięśniowej z dopiskiem PILNE dla Pana doktora to sprawa błacha i każe wpisać dziecko na lipiec lub udać się prywatnie. Zdecydowanie NIE POLECAM.

Zachowanie tego lekarza budzi moje największe zdumienie,jest nieodpowiedzialny,dzieci-pacjentów i ich rodziców traktuje jako zbędne zło,tak ordynarnie odzywającego się lekarza jeszcze nie spotkaliśmy.Nikomu nie polecamy ponieważ osoba ta pomyliła zawody,naszym zdaniem powinien pracować w służbie więziennej...szkoda więcej słów.Czy Narodowy Fundusz Zdrowia nie ma instytucji kontrolujących ?,że podpisuje kontrakty z takimi osobami ?

Doktor zrobił na nas ogromne wrażenie. Uprzejmy, kompetentny, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Ma świetne podejście do dziecka. Nasz syn, który rzadko kogo słucha robił wszystko o co tylko został poproszony. Nie wyobrażam sobie aby kiedykolwiek mógł odnieść się w wulgarny czy też choćby nieuprzejmy sposób do rodziców bądź dziecka (a takie opinie tu czytałam). Polecam tego lekarza!

Znam Leszka ponad 30 lat, jest "the best", juz w ogolniaku byl najlepszy

Znam Leszka ponad 30 lat, jest "the best", juz w ogolniaku byl najlepszy

Rzetelny, kompetentny lekarz. W rzeczowy sposób wytłumaczył mi wszelkie kwestie i sposób dalszego leczenia dziecka.

Na pierwszy rzut oka miły, spokojny, opanowany. Miałam wrażenie jednak, że potraktował nas, tak, żeby jak najszybciej się nas pozbyć. Zobaczył, bo badaniem tego nazwać nie można, stwierdził, że synek prawidłowo się rozwija tylko...ma dużo energii i musimy dać mu ją zużyć. Teraz, po miesiącu pediatrę jednak dalej niepokoiły nóżki, więc udaliśmy się do pani rehabilitant i co tydzień będziemy się konsultować, a ja dostałam kilka ćwiczeń domowych. Gdybyśmy wiedzieli, że diagnoza będzie tak beznadziejna, w ogóle nie udalibyśmy się do pana Piaseckiego!! Bo już dawno mogliśmy z synem ćwiczyć...