lekarz Leszek Radomyski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Witam , z podejrzeniem lipomastii na wizytę u endokrynologa na NFOZ Pana Dr.Leszka Radoymskiego czekałem 9 miesięcy z wielkimi nadziejami na fachową diagnozę oraz poradę , kiedy się doczekałem moja wizyta w gabinecie trwała zaledwie 2 minuty! bez zebrania jakiegokolwiek wywiadu lekarskiego , bez zaproponowania dalszej diagnostyki w kierunku wyeliminowania Ginekomastii czy tez innych zaburzeń hormonalnych badanie na podstawie oględzin ogólnych usłyszałem że to taka moja uroda że Pan doktor też jest mężczyzną i zna mój ból ale nie jest w stanie mi pomóc a w ogóle czego ja od niego oczekuję !???? Oczywiście do wizyty u endokrynologa się przygotowałem więc sporo czytałem na ten temat i stad wiem że są badania które można wykonać w celu prawidłowego zdiagnozowania problemu np USG, badania krwi itp.a co za tym idzie podjęcia leczenia .Pewnie wizyta u Pana dr. w gabinecie prywatnym za odpowiednią opłatą zaowocowałaby zleceniem dalszej diagnostyki. bez komentarza !!!!!

Pan Doktor wykonał mi zabieg (elektrokoagulacja) bez pytania mnie o zgodę i wyczerpującej informacji co i jak będzie robić. Jestem bardzo rozczarowana postawą Pana Doktora, tym sposobem P. D. zarobił dodatkowo 30zł. Ja jednak wszystkim odradzam, mam wrażenie, że chodzi tu o zarabianie pieniędzy a nie o wykonywanie uzasadnionych badań i zabiegów.

Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej pana doktora.Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej pana doktora.Polecam.

polecam wizyta kosztuje 100 zł ale w cenę wchodzi badanie ginekologiczne, badanie ph, USG po prostu super wiesz za co płacisz, korzystałam również z wizyty u tego lekarza jako endokrynologa wizyta 120 zł i tu też USG tarczycy wliczone jest w koszt wizyty... serdecznie polecam

jestem bardzo zadowolona z opieki tego lekarza. Polecam

jestem bardzo zadowolona z opieki tego lekarza. Polecam

polecam bardzo!! jestem z bardzo daleka niz lublin ale oplacalo sie jechac. jest to lekarz kompetentny ktory po samej rozmowie juz wie co moze byc przyczyna problemu. po padaniu potwierdza sie to co mowil. ten czlowiek to zloto. nie placi sie nawet za wizyte po prostu zadkosc aby spodkac takiego czlowieka!!

Rutynowe badanie zostało wykonane szybko i bezproblemowo, nie musiałam nigdzie biegać ponieważ wszystko znajdowało się na miejscu.

Wizyta w gabinecie pozostawiła u mnie bardzo pozytywne wrażenia.

Wizyta w gabinecie pozostawiła u mnie bardzo pozytywne wrażenia.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki.