prof. dr hab. n. med. Leszek Romanowski

Cudowny , przemiły i sympatyczny lekarz. Za kilka miesięcy będzie operował mojego synka, który urodził się z wadą genetyczną ręki. Zapewnił ,ze to nic poważnego a my jako rodzice nie mieliśmy chwili zwątpienia we wszystko co usłyszeliśmy w gabinecie

Arcymistrz w dziedzinie chirurgii dłoni. Jestem przeszczesliwa bo dostałam nową rękę. Miałam wykonywana rekonstrukcję dłoni. Dziękuję!

Pan Profesor to WSPANIAŁY lekarz, WSPANIAŁY człowiek, profesjonalista. Po zabiegu wykonanym przez Pana Profesora przestałem cierpieć, ręka jest sprawna jak kiedyś. DZIĘKUJE PANIE PROFESORZE. Pozdrawiam

Pan Profesor to WSPANIAŁY lekarz, WSPANIAŁY człowiek, profesjonalista.

Pan profesor jest najlepszy w obiecywaniu gruszek na wierzbie. W moim przypadku leczenie zakończyło się okaleczeniem i całe szczęście, że nie kalectwem. Zainteresowanie profesora mną jako pacjentem ograniczyło się do trzech minut przed operacją i dwóch minut po zabiegu.

Pan Profesor Romanowski jest wirtuozem w swoim fachu jest najlepszy , poskładał mi rękę (złamana kość promieniowa lewa , bez zrostu przez dobre 3 lata , ręka po trzech operacjach u pseudo specjalistów ) dopiero czwarta operacja przeprowadzona przez profesora w turku , założenie stabilizatora zewnętrznego dała efekt zrostu po około roku od zabiegu , żałuje tylko straconego czasu i pieniędzy na konsultacje u lekarzy którzy rozkładali ręce i nie mieli pomysłu na dalsze leczenie (jeden nawet na wizycie prywatnej zasugerował że pozostaje tylko modlitwa ) dopiero profesor miał konkretny pomysł na leczenie , wszystko wyjaśnił,uprzedził ze leczenie będzie długie ale teraz wiem że wiedział że to jest jedyna możliwa metoda . Polecam bo naprawdę ciężko bardzo w naszym kraju o lepszego specjalistę a wiem co piszę bo zanim trafiłem do poznania zjeździłem lekarzy w całej polsce,jedynym prawdziwym autorytetem jest szanowny P.Profesor Leszek Romanowski.
dziękuję Panu bardzo za nowe zdrowe życie Wielki szacunek
Marcin z torunia

Od kilku lat mam problemy z ręką. Pan profesor dokładnie wytłumaczył mi w czym jest problem i zaproponował leczenie operacyjne. Za pierwszym razem za operację w prywatnej klinice zrezygnował ze swojego honorarium, a za drugim razem polecił operację z NFZ. Za każdym razem dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegać operacja. Był super uprzejmy i precyzyjny. Jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam go jako wybitnego specjalistę innym.

Cena wizyty wzrosła z 200 do 250zł. Nie stać mnie już na leczenie... Wiadomo, że przychodzi się leczyć osoba schorowana np jak ja która nie może podjąć pracy ze względu na stan zdrowia i zwyczajnie nie mam na to pieniędzy.

Cena wizyty wzrosła z 200 do 250zł.
Nie stać mnie już na leczenie...

Jestem pacjentką od 2007 roku i nadal, mimo wyjątkowych trudności odzyskałam zrost trzonu kości ramienia. Wyjątkowy człowiek i lekarz z pełnym poświęceniem i zrozumieniem dla pacjenta.

Doznałem śródstawowego złamania paliczków dwóch palców prawej ręki. Po początkowej złej diagnozie lekarskiej miałem bardzo ograniczony ruch nimi. W kolejnych tygodniach żaden lekarz (w Lublinie, też jeden w Warszawie) nie potrafił mi pomóc, a jedynym rozwiązaniem mialo być usztywnienie palców. Dopiero wizyta u Pana Profesora zmieniła moją sytuację. Jakaż było moja radość (i zdziwienie), gdy Profesor był zdecydowany podjąć się operacji, a przy tym okazał się być serdecznym, normalnym człowiekiem, nie traktującym pacjenta z góry. Profesor bardzo konkretnie ocenił na ile operacja poprawi stan moich palców, odpowiadał na wszystkie pytania i wzbudził moje wielkie zaufanie. Po ponad pół roku od operacji i po żmudnej rehabilitacji mój ruch palcami jest prawie pełny. Oby więcej lekarzy z taką wiedzą, umiejętnościami oraz podejściem do pacjenta. Dziękuję Panie Profesorze, a także całemu profesjonalnemu i sympatycznemu personelowi kilniki Celsus. Polecam!

Gdyby uprzejmość można było ocenić na więcej dałabym Panu profesorowi 10. Świetny fachowiec, a do tego niezwykła kultura. Miałam u Pana profesora jedną operację, mąż dwie. Ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. Nie mam żadnego bólu, zapomniałam, że miałam zerwany jakiś mięsień. Dobra robota Panie profesorze, dziękuję