prof. dr hab. n. med. Leszek Romanowski

Ortopeda

Pan Profesor Romanowski jest wirtuozem w swoim fachu jest najlepszy , poskładał mi rękę (złamana kość promieniowa lewa , bez zrostu przez dobre 3 lata , ręka po trzech operacjach u pseudo specjalistów ) dopiero czwarta operacja przeprowadzona przez profesora w turku , założenie stabilizatora zewnętrznego dała efekt zrostu po około roku od zabiegu , żałuje tylko straconego czasu i pieniędzy na konsultacje u lekarzy którzy rozkładali ręce i nie mieli pomysłu na dalsze leczenie (jeden nawet na wizycie prywatnej zasugerował że pozostaje tylko modlitwa ) dopiero profesor miał konkretny pomysł na leczenie , wszystko wyjaśnił,uprzedził ze leczenie będzie długie ale teraz wiem że wiedział że to jest jedyna możliwa metoda . Polecam bo naprawdę ciężko bardzo w naszym kraju o lepszego specjalistę a wiem co piszę bo zanim trafiłem do poznania zjeździłem lekarzy w całej polsce,jedynym prawdziwym autorytetem jest szanowny P.Profesor Leszek Romanowski.
dziękuję Panu bardzo za nowe zdrowe życie Wielki szacunek
Marcin z torunia

Doznałem śródstawowego złamania paliczków dwóch palców prawej ręki. Po początkowej złej diagnozie lekarskiej miałem bardzo ograniczony ruch nimi. W kolejnych tygodniach żaden lekarz (w Lublinie, też jeden w Warszawie) nie potrafił mi pomóc, a jedynym rozwiązaniem mialo być usztywnienie palców. Dopiero wizyta u Pana Profesora zmieniła moją sytuację. Jakaż było moja radość (i zdziwienie), gdy Profesor był zdecydowany podjąć się operacji, a przy tym okazał się być serdecznym, normalnym człowiekiem, nie traktującym pacjenta z góry. Profesor bardzo konkretnie ocenił na ile operacja poprawi stan moich palców, odpowiadał na wszystkie pytania i wzbudził moje wielkie zaufanie. Po ponad pół roku od operacji i po żmudnej rehabilitacji mój ruch palcami jest prawie pełny. Oby więcej lekarzy z taką wiedzą, umiejętnościami oraz podejściem do pacjenta. Dziękuję Panie Profesorze, a także całemu profesjonalnemu i sympatycznemu personelowi kilniki Celsus. Polecam!

Od kilku lat mam problemy z ręką. Pan profesor dokładnie wytłumaczył mi w czym jest problem i zaproponował leczenie operacyjne. Za pierwszym razem za operację w prywatnej klinice zrezygnował ze swojego honorarium, a za drugim razem polecił operację z NFZ. Za każdym razem dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegać operacja. Był super uprzejmy i precyzyjny. Jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam go jako wybitnego specjalistę innym.

Cena wizyty wzrosła z 200 do 250zł. Nie stać mnie już na leczenie... Wiadomo, że przychodzi się leczyć osoba schorowana np jak ja która nie może podjąć pracy ze względu na stan zdrowia i zwyczajnie nie mam na to pieniędzy.

Cena wizyty wzrosła z 200 do 250zł.
Nie stać mnie już na leczenie...

Bardzo fachowe podejście do pacjenta,godny zaufania,uprzejmy po prostu taki powinienbyć każdy lekarz wzór do naśladowania

Gdyby uprzejmość można było ocenić na więcej dałabym Panu profesorowi 10. Świetny fachowiec, a do tego niezwykła kultura. Miałam u Pana profesora jedną operację, mąż dwie. Ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. Nie mam żadnego bólu, zapomniałam, że miałam zerwany jakiś mięsień. Dobra robota Panie profesorze, dziękuję

Pan profesor jest najlepszy w obiecywaniu gruszek na wierzbie. W moim przypadku leczenie zakończyło się okaleczeniem i całe szczęście, że nie kalectwem. Zainteresowanie profesora mną jako pacjentem ograniczyło się do trzech minut przed operacją i dwóch minut po zabiegu.

Jestem pacjentką od 2007 roku i nadal, mimo wyjątkowych trudności odzyskałam zrost trzonu kości ramienia. Wyjątkowy człowiek i lekarz z pełnym poświęceniem i zrozumieniem dla pacjenta.

Lekarz obdarzony wielką empatią i emanujący to co jest tak ważne dla każdego pacjenta podczas wizyty: atmosferę Spokoju Dobroci i Zaufania. Lekarz wysłuchujący chorego i skupiający się nad meritum problemu w szerokim spektrum jego przyczyn i obdarzający pacjenta pozytywną Zmianą Myślenia o przypadłości w oparciu o posiadaną Wiedzę Nauk Medycznych oraz Talent nawiązywania kontaktu z pacjentem.

Co tu duzo pisac,rewelacja! W Londynie zlamalem kosc lodeczkowa lewej reki, jestem z zawodu informatykiem oraz profesjonalnym muzykiem - gitara, klawisze. W zwiazku z moja praca musialem sie przeniesc do Berlina i tutaj kontunuowalem leczenie - niemieccy lekarze z duza pieczolowitoscia podchodza do pacjenta, jednakze nie mieli doswiadczenia w terapii ktora zastosowal profesor. Dzisiaj zamiast sroby w nadgarstku mam zrosnieta kosc i poddalem sie fizykoterapii. Po ponad 6 miesiacach gipsu uwazam skutek leczenia za rewelacyjny i polecam wszystkim profesora jako osobe kompetentna, znajaca innowatorskie metody leczenia oraz osobe podchodzaca niezwykle indywidualnie, z wrodzona empatia do pacjenta. Koszt wizyty oraz operacji jest niewspomierny z efektem.