dr n. med. Leszek Roś

Psychiatra

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak dobrego lekarza psychiatry, który wszystko wyjaśnia, prostuje i nie traktuje pacjenta jak wariata. Z wizyty od Pana Doktora, będąc w depresji, wychodziłam podniesiona na duchu i z uśmiechem na twarzy. Niepowetowana strata... Leki przepisał dość lekkie i poinstruował jak zejść z dawki samodzielnie. Cudowny, ciepły człowiek. Dziękuję Bogu, że trafiłam do Doktora, uratował moje życie.

Dziękuję Bogu, że trafiłam do Doktora, uratował moje życie.

Własnie chcialem sie umowic do doktora,ale widze,ze juz nie przyjmuje. Czy ktos z Panstwa wie jak mozna odebrac swoja karte choroby?

Nie polecam. Lekarz przepisuje leki w bardzo skomplikowanych kombinacjach zawierające kolejne medykamenty na skutki uboczne. Nie diagnozuje, nie omawia. Czas oczekiwania w kolejce przeciąga się niekiedy do późnych godzin nocnych.

Doktor już nie będzie przyjmował pacjentów!Zakończył działalność na dobre!Szkoda był świetny lekarz i człowiek!

Proszę o informację, czy dr Roś wznowi praktykę? Minęły już dwa lata od jej zawieszenia. Jestem jego stałą pacjentką, obecnie przebywam pod opieką innego lekarza, ale zależy mi na kontynuowaniu leczenia u dr Rosia. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.

Witam Potrzebuję karty choroby w celu kontynuowania leczenia. W jaki sposób mógłbym odzyskać tą dokumentację. Jeśli ktoś z państwa wie uprzejmie priszę o informację. Mój mail michaelhand@gazeta.pl. Pozdrawiam

Witam

Nie znam lepszego lekarza w tej dziedzinie a niestety kilku poznałam.Roś jest wybitnym specjalistą,pasjonatem.Poświęca bardzo dużo czasu na rozmowę,słucha uważnie i nie ocenia pacjenta.Leki dobiera bardzo uważnie i w minimalnych dawkach.jedyny psychiatra godny polecenia.

Wspaniały lekarz. Tylko czemu jeszcze nie przyjmuje pacjentów? Byłam jego pacjentką. Postawił właściwą diagnozę. Stosował psychoterapię i niewiele leków. Postawił mnie nogi. Chciałabym jeszcze poradzić się, co do dalszego postępowania. Żaden inny lekarz (odwiedziłam wielu) nie potrafi mi pomóc.

Wspaniały lekarz. Tylko czemu jeszcze nie przyjmuje pacjentów?

Wspaniały lekarz. Życzliwy, o bardzo wysokiej i kulturze i kompetentny. Oby jak najszybciej wrócił do pracy. Stale czekam.

Bylem pacjentem doktora i dalej chciałbym być. czy ktoś wie, czy Pan doktor już przyjmuje?