lekarz Leszek Roter

Wenerolog, Dermatolog

3,6
3,6
3,3

U Pana doktora byłam kilka lat temu i bardzo miło wspominam tamte wizyty. Zostałam poinformowana szczegółowo o wszystkim i poświęcono mi duzo czasu. Pan doktor nie tylko wyliczył moja dolegliwość na skórze twarzy ale rownież zadbał o kondycję psychiczna. Bardzo dziekuje i pozdrawiam panie doktorze. Katarzyna

polecam godny polecenia moja cała rodzina korzysta z jego leczenia i porad Walczyłam z trądzikiem i wyleczył w 100% i do dziś nie mam z nim problemów

Bardzo kompetentny, świetnie leczy, uprzejmy, fachowy. Podchodzi do pacjenta z wielką uprzejmością. Najważniejsze to jest to, że leczy bezinwazyjnie.

Ja uwazam ze jest znakomity - tułałam sie po wielu gabinetach w trojmiescie i nic dobrego mnie nie spotkało- Pan dr wyleczył mnie z 2 óch przypadłości i jestem zadowolona - miły sympatyczny jak rowniez jego personel - nie odczułam naciagania na kase wrecz odwrotnie - odradzal pewne zabiegi twierdzac ze mi osobiscie nic nie dadza. Jestem zadowolona i zycze wszystkiego dobrego doktorowi. Aha kedyny lekarz z takim podejsciem do pacjenta jakiegpo spotkałam - mam wrazenie ze sie wczuwa w osobę i chce mu na prawde pomoc.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!! Może i jest kompetentny i uprzejmy, ale wszystko przelicza na pieniądze! Kiedy okazałam moje zdziwienie co do wysokiego kosztu wizyty kazał mi się cieszyć, że nie liczy mnie od każdego strzelenia laserem! Wszystko przelicza na pieniądze! Co najgorsze przy takim koszcie wizyty w ogóle nie jestem zadowolona z efektów, część znamion wcale nie zniknęła, jedynie się zmniejszyły a ich brzegi są poszarpane, po tych które zniknęły zostały nieestetyczne blizny ( a doktor przed zabiegiem zapewniał mnie, że laser nie pozostawia blizn!). Lekarz dla osób o ...

Lekarz dla osób o grubym portfelu, którym bardziej zależy na słuchaniu żałosnych komplementów niż efektywnym zabiegu/leczeniu.

Bardzo szybka i profesjonalana oczena stanu skory, zabieg zaproponowany i wykonany na miejscu, warty ceny, do dzis nie mam zadnych nawrotow(popekane naczynka na twarzy), polecam, zabieg byl jednorazowy ispelnil moje oczekiwania a nie jak u kosmetyczek naswietkanie seryjne IPL ktory malo daje.

Byłam na wizycie jak miałam 14 lat, wizyta była płatna 100zl. Przepisał mi kosztowne lekarstwa i brałam je i cera była piękna bez żadnego trądzika a miałam tendencje, po tych tabletkach było wszystko inaczej cera piękna ale jak przestałam brać tabletki to cera wróciła do swojego rytmu i miałam z powrotem trądzik. A jeśli o te tabletki to badania miałam zrobić trzy dni po braniu gdzie jeszcze wszystko jest dobrze. Mój wujek znalazł artykuł w gazecie gdzie bylo opisane ze chłopak wieku 25 lat popełnił samobójstwo właśnie po tych tabletkach, a one więcej robią bo uszkodzić mogą wątrobę i inne narządy a Pan Leszek nie powiadomił nas o żadnych skutkach ubocznych . Więc zastanówcie się nad braniem tabletek ktorych do końca nie znacie.

Super lekarz tylko trzeba mieć kasę żeby się u niego leczyć

Super lekarz tylko trzeba mieć kasę żeby się u niego leczyć

Po usuwanych znamionach zostały blizny (zabieg laserowy), po wycięciu włókniaka też blizna. Zapisana na trądzik izotretynoina po 6 miesięcznej kuracji pomogła, ale nadal zostały rozszerzone pory, blizny, więc szału nie ma.

Od kilku lat walczyłam z trądzikiem i dzięki temu lekarzowi moja twarz jest nie do poznania. Wreszcie mam gładką skórę!!! Jestem w 100% usatysfakcjonowana. Polecam!