lekarz Leszek Roter

Wenerolog, Dermatolog

3,6
3,6
3,3

Bardzo dobry specjalista i w moim przypadku,skuteczny w leczeniu łuszczycy.

Bardzo dobry specjalista i w moim przypadku,skuteczny w leczeniu łuszczycy.

Stan nogi po zabiegach gorszy niż przed, pomimo dużej pewności siebie u pana doktora.Zero skruchy po okazaniu fatalnych efektów podjętej terapii. Brak szacunku do pieniędzy. Dwa tysiące to wg pana Rotera niewielka suma za półtorej godziny jego pracy.

Bardzo drogie wizyty. Gabinet wymaga telefonicznego "potwierdzenia" pojawienia się na umówionej wizycie, ale dodzwonić tam się nie jest łatwo. W ogóle rejestracja jest skomplikowana.

Lekarz drogi, ale bardzo dobry, wyleczył moje nogi w 100 %

Lekarz drogi, ale bardzo dobry, wyleczył moje nogi w 100 %

Nieskuteczny, dużo mówi o swoich osiągnięciach i oczywiście o pieniądzach.

Nieskuteczny, dużo mówi o swoich osiągnięciach i oczywiście o pieniądzach.

byłam u dr.dwa razy i wybieram sie znowu,jestem zadowolona ze sposobu leczenia i polecam znajomym

Sprzęt medyczny i sam gabinet na najwyższym poziomie, z wyniku leczenia jestem zadowolona. Pan doktor jako fachowiec ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, co się dało odczyć przy każdej wizycie. Nie można mu zarzucić braku wiedzy, ale za swoje ''jestem najlepszy'' bierze kosmiczne pieniądze. Wizyty mało sympatyczne, wiecznie w biegu, daje się odczuć nastawienie na pieniądze, bardzej niż chęć wyleczenia pacjenta.

Niesamowicie pazerny na pieniądze. Każdą ilość podawanego leku przelicza na złotówki. Nie zważając na fakt, że pacjent ma do przebycia 200 km, poświęca mu mało czasu i wyznacza kolejne, za które oczywiście taksuje.

polecam i to bardzo mocno!!! nie jestem prostym pacjentem zanim trafilam do doktora tułałam sie dobre 4 miesiace po roznych gabinetach w calym trojmiescie i dopiero doktor znalazl powod mojej choroby i zaproponowal leczenie .bardzo polecam ludziom ktorzy chca sie wyleczyc !!!

walczyłam z przebarwieniami na twarzy, po bardzo wielu wizytach i zabiegach nic nie pomogło. Plamy mam nadal a w portfelu pusto (kazdy zabieg bardzo kosztowny i zero poprawy)