lekarz Leszek Roter

Wenerolog, Dermatolog

3,6
3,6
3,3

Zadufany w sobie bufon, który uważa się za jedynego specjalistę godnego zaufania. Początkowo był uprzejmy, skuteczny i miał wielu pacjentów, ale teraz to tylko mamona dociera do niego. Brak zainteresowania pacjentem,liczy się tylko kasa. Czyni pozory leczenia, aby wizyty trwały w nieskończoność w celu wyłudzenia pieniędzy potencjalnego frajera (czyli swego dobrodzieja pacjenta). Na wizyty umawia klientów niekompetentna żona, która wstępnie "diagnozuje" przypadek. Zdecydowanie nie polecam.

Mam zylaki na lewej nodze. Dzieki zabiegowi znikaja,ale niestety powracaja. Zabieg trzeba przeprowadzac raz na 1,5 ; 2 lata. Wszystko byloby do zniesienia gdyby nie bardzo duzy koszt wstrzykiwania lekarstwa. Jako lekarz uprzejmy i fachowiec pelna geba.

Jestem pacjentka doktora od prawie 20 lat (łuszczyca).Odwiedzalam wielu dermatologow,stosowalam wiele metod???zadna nie skuteczna.Dopiero doktor mi pomogl,jego diagnozy i leczenie sa w 100%pewne i godne zaufania POLECAM

POLECAM

Lekarz swietny bardzo tylko wyladowalam w szpitalu mam chora watrobe i uszkodzone nerki po tak silnych lekach ktore polykalam bylo by dobrze zeby bylo wiecej kontroli badan pozdrawiam

Złotówki w oczach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Złotówki w oczach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

choruje na bielactwo.jestem bardzo zadowolona z leczenia i z faktu ,że białe plamy zanikają;)

Jestem uczulona na słońce i mam nadzieję, że terapia przepisana przez Pana dr będzie skuteczna. Jestem w trakcie leczenia - zobaczymy.

Zabieg usunięcia małych znamion w liczbie pięciu, skończył się niepowodzeniem. Pozostały blizny, które wyglądają wręcz na spowodowane intencjonalnie.

super,ekstra, świetnie ,bardzo bardzo polecam

super,ekstra, świetnie ,bardzo bardzo polecam

Zdecydowanie nie polecam , może jest dobrym dermatologiem ,ale bez cudów , ceny ma z kosmosu i nieznośna jest ta aura, którą stwarza się już podczas rejestracji - że jest jedyny i najlepszy - trochę pokory...