Leszek Rumianowski

Onkolog

Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora i mogę śmiało stwierdzić że już dawno nie spotkałam lekarza noszącego w sobie tyle wspaniałych cech powołania.. Uważne skupienie na dotychczasowych wynikach. Kultura bycia. Dokładne badanie. Plan dalszej diagnostyki. Poświęcenie sporego czasu. I to wszystko w ramach NFZ! Oby wszyscy lekarze byli właśnie tacy jak dr. Rumianowski.. Pozdrawiam serdecznie Magdalena Pawlik

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Pawlik

Pan doktor Leszek Rumianowski to lekarz jakiego jeszcze mój schorowany tato nie spotkał na swojej życiowej drodze. Uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Dziekuję, z wyrazami szacunku. Pacjent.

Pan Doktor , Leszek Rumianowski , to Doktor Judym współczesnych czasów , XXI wieku . Znam Go od 2000 roku , kiedy to , po mojej ciężkiej operacji , z wielkim zaangażowaniem , wraz z zespołem swoich współpracowników , ratował moje zagrożone życie na Oddziale Chemioterapii Szpitala Klinicznego numer 1 Akademii Medycznej w Poznaniu . Taki sam pozostał do dzisiaj . Kompetentny , o olbrzymiej wiedzy medycznej , cierpliwy , z niesamowicie wyczulonym , stoickim , podejściem do pacjenta , nie liczący czasu , poświęcanego na rozmowę z nim i ...

Znam Go od 2000 roku , kiedy to , po mojej ciężkiej operacji , z wielkim zaangażowaniem , wraz z zespołem swoich współpracowników , ratował moje zagrożone życie na Oddziale Chemioterapii Szpitala Klinicznego numer 1 Akademii Medycznej w Poznaniu . Taki sam pozostał do dzisiaj . Kompetentny , o olbrzymiej wiedzy medycznej , cierpliwy , z niesamowicie wyczulonym , stoickim , podejściem do pacjenta , nie liczący czasu , poświęcanego na rozmowę z nim i jego badanie , a ponadto wielce skuteczny w podejmowanych działaniach . To dzięki Niemu i paru innym Osobom , z którymi współpracował i współpracuje , żyję . Nie tylko ja , ale i wiele osób , które leczył . Świadczą o tym , niezbicie , długie kolejki pacjentów do Niego . Tak wybitna osobowość , jaką jest Pan Doktor , Leszek Rumianowski , jest godna polecenia . Panie Doktorze gratuluję i bardzo dziękuję ! Łączę wyrazy szacunku . Waldemar

Wspaniały lekarz. Pogodny, cierpliwy zarówno wobec chorej jak i jej rodziny. Godny polecenia. Czytelnie objaśnia przebieg choroby i dalsze leczenie. Dziękuję.

Wspaniały lekarz. Pogodny, cierpliwy zarówno wobec chorej jak i jej rodziny.