Pan Doktor , Leszek Rumianowski , to Doktor Judym współczesnych czasów , XXI wieku . Znam Go od 2000 roku , kiedy to , po mojej ciężkiej operacji , z wielkim zaangażowaniem , wraz z zespołem swoich współpracowników , ratował moje zagrożone życie na Oddziale Chemioterapii Szpitala Klinicznego numer 1 Akademii Medycznej w Poznaniu . Taki sam pozostał do dzisiaj . Kompetentny , o olbrzymiej wiedzy medycznej , cierpliwy , z niesamowicie wyczulonym , stoickim , podejściem do pacjenta , nie liczący czasu , poświęcanego na rozmowę z nim i ...

Znam Go od 2000 roku , kiedy to , po mojej ciężkiej operacji , z wielkim zaangażowaniem , wraz z zespołem swoich współpracowników , ratował moje zagrożone życie na Oddziale Chemioterapii Szpitala Klinicznego numer 1 Akademii Medycznej w Poznaniu . Taki sam pozostał do dzisiaj . Kompetentny , o olbrzymiej wiedzy medycznej , cierpliwy , z niesamowicie wyczulonym , stoickim , podejściem do pacjenta , nie liczący czasu , poświęcanego na rozmowę z nim i jego badanie , a ponadto wielce skuteczny w podejmowanych działaniach . To dzięki Niemu i paru innym Osobom , z którymi współpracował i współpracuje , żyję . Nie tylko ja , ale i wiele osób , które leczył . Świadczą o tym , niezbicie , długie kolejki pacjentów do Niego . Tak wybitna osobowość , jaką jest Pan Doktor , Leszek Rumianowski , jest godna polecenia . Panie Doktorze gratuluję i bardzo dziękuję ! Łączę wyrazy szacunku . Waldemar

Pan doktor Leszek Rumianowski to lekarz jakiego jeszcze mój schorowany tato nie spotkał na swojej życiowej drodze. Uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Dziekuję, z wyrazami szacunku. Pacjent.

Wspaniały lekarz. Pogodny, cierpliwy zarówno wobec chorej jak i jej rodziny. Godny polecenia. Czytelnie objaśnia przebieg choroby i dalsze leczenie. Dziękuję.

Wspaniały lekarz. Pogodny, cierpliwy zarówno wobec chorej jak i jej rodziny.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Żerniki"?

AMIKA Konsorcjum Medyczne Spółka z o.o. Przychodnia Specjalistyczna
62-300 Żerniki