dr n. med. Leszek Sedlak

Chirurg naczyniowy

Szczerze mogę polecić tego specjalistę. Chciałem tylko coś skonsultować i zasięgnąć opinii, a zostałem potraktowany i wysłuchany lepiej, niż się tego spodziewałem. Chętny wysłuchania objawów i faktycznie chciał pomóc i doradzić, pomimo tego że moje objawy raczej nadawały się do konsultacji z innej specjalności lekarzem. Badanie wykonał należycie moim zdaniem i przy okazji dowiedziałem się coś nowego o mojej dolegliwości. Szczery i cierpliwy człowiek. Nie było czuć presji czasu. Wielki dzięki dla Pana Doktora!!!

Najlepszy doktor na świecie! Pełen profesjonalizm i dbanie o pacjenta zaangażowanie, tłumaczenie choroby Poleccam

Bardzo dobry lekarz...miły, pomocny,godny zaufania i polecenia....służy poradą o każdej porze....A przede wszystkim liczy się dla niego dobro pacjenta....

Jestem po dwóch zabiegach u dr Sedlaka i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie, że mogłabym udać się do kogoś innego. Ujęła mnie jego rzeczowość, traktowanie mnie jak partnerki w rozmowie o metodach leczenia, co u lekarzy wcale nie jest znowu takie częste. Jest dostępny pod telefonem w razie potrzeby. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym do kogo udać się w związku z chorobami żył, zdecydowanie polecam tego specjalistę.

Pan Doktor przeprowadzał operację usunięcia żylaków. Jestem w pełni zadowolona z zabiegu. Bardzo fajne podejście do pacjenta. Szczegółowe i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości - a to u lekarzy cenię najbardziej! A pacjentem jestem trudnym ;-) Można dzwonić o każdej porze, każdego dnia.

Lekarzy jest wielu, ale lekarzy lubiących swoją robotę i lubiących ludzi jest niewielu. Do takich należy dr Sedlak.Ten człowiek jest lekarzem z powołania. Po badaniu potrafi cierpliwie wytłumaczyć w przystępny sposób zjawiska zachodzące w organizmie, które mają wpływ na mój stan zdrowia w tej specjalności, a nawet ocenia stan rzeczy z dziedziny innej. bo np. ortopedii albo neurologii (bezbłędnie ocenił u mnie zwyrodnienie stawu kolanowego i kręgosłupa, chociaż o tym nie wspomniałem w wywiadzie, a to prawdopodobnie nie jest działka chirurga naczyniowego). Kiedyś chadzałem też do ortopedy i neurologa, to wiem, co mi jest poza żyłami. Jestem starym inżynierem, więc potrafię myśleć analitycznie, ale jednocześnie ze względy na mój wiek coraz bardziej u lekarzy doceniam umiejętności interdyscyplinarne (szersze spojrzenie jako otoczka specjalistycznego zamiast typowych u wielu lekarzy klapek na oczach).Diagnozy tego lekarza mają dla mnie dużą wagę

Super lekarz poswieca czas pacjentowi, bada zajmuje sie nim na prawde,godny zaufania

SUPER LEKARZ!!!! Kompetentny i profesionalny w 100%. Polecam każdemu z problemem żylaków. Leczę się długie lata, jestem po zabiegu wykonanym przez PANA DOKTORA i bardzo,bardzo zadowolona. Oby więcej takich lekarzy u nas było.

Oby więcej takich lekarzy u nas było.

Znakomity specjalista!:)Jest lekarzem który zna się na chorobach którymi się zajmuje. Zawsze podczas wizyty wyjaśnia co i jak i dlaczego właśnie tak leczyć.:)))

Zabieg miałam 6 marc br. Pan dr Sedlak to poprostu przykład DUZEJ KLASY LEKARZA, pod każdym względem!.To mój drugi zabieg w odstępie kilku lat u Doktora i szczerze :takiej kompetentności,uprzejmości a zarazem dyspozycyjności i otwartości MÓGŁBY SIĘ UCZYĆ NIEJEDEN lekarz!!! Sam zabieg, to "prawie" przyjemnośc. Panie Doktorze, tak trzymać!!! POLECAM SZCZERZE.

Sam zabieg, to "prawie" przyjemnośc.
Panie Doktorze, tak trzymać!!!
POLECAM SZCZERZE.