lek. med. Leszek Smorąg

Ginekolog

Rewelacyjny lekarz z powołaniem. Najlepszy z jakimi miałam do tej pory doczynienia. Dziękuję Panie doktorze.

Lekarz ponoć dobry, ale ja osobiście nie mogłam się o tym przekonać. Pan Smorąg zdecydował się "intuicyjnie"- bez badań hormonalnych wprowadzić mi leczenie w związku z zaburzeniami miesiączkowania. Leczenie, w moim przypadku, nie było trafione, a na dokładniejsze konsultacje i wdrożenie następnego, być może bardziej przemyślanego leczenia nie było większych szans w biegu między pacjętami. Póki co zastanawiam się, czy udzielić P. Smorągowi jeszcze jednego kredytu zaufania... bo przyznać też muszę, że nawet ja, niezadowolona pacjentka zauważyłam troche pozytywów: poczucie humoru, badanie ginekologiczne jest stosunkowo niestresujące, na wizycie "właściwej" usłyszałam sporo wyjaśnień, lekarz starał sie odpowiedzieć na większość moich pytań.

Moja ocena raczej nie wymaga komentarza.Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję Panu doktorze.

Leczyłam się zarówno publicznie jak i prywatnie. Poleciłam wielu koleżankom. Wszystkie są zadowolone. Jest tak miły i uprzejmy,że bardziej już chyba nie można. Jednak najważniejsze,że postawił trafną diagnozę i leczenie było skuteczne. Polecam.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, a jednocześnie sympatyczny. Nawet pierwsza wizyta u ginekologa nie jest tak straszna, kiedy kobieta wybierze się właśnie do tego lekarza. Polecam.

Lekarz z powołania.Bardzo dba o zdrowie pacjentki.Dziekuje za pomoc panie doktorze.

lekarz pierwsza klasa:)spełnia oczekiwania, jest naprawde kompetentny, uprzejmy, potrafi rozsmieszyc nawet przy takim badaniu jak badnie ginekologiczne. naprawde polecam!

Swietny lekarz, wzbudza zaufanie i zajmuje sie pacjentem tak dlugo jak trzeba. Naprawde polecam!

bardzo profesjonalny a jednocześnie miły i wspierający

bardzo profesjonalny a jednocześnie miły i wspierający

BEZ KOMENTARZA THE BEST!!! NR 1 !!! THE BEST!!! NR 1 !!! THE BEST!!! NR 1 !!! THE BEST!!! NR 1 !!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jędrzejów"?

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2