lekarz Leszek Sójka

Niestety nie mogę polecić tego stomatologa. Założył wypełnienie na ząb, który po kilku miesiącach bólu okazało się, że podszedł ropą i prawie doszło do zakażenia okostnej. Na szczęście trafiłem później do świetnej specjalistki i udało się uratować ząb. Podsumowując lekarz dobry do prostych wypełnień zęba i higienizacji. W pozostałych przypadkach nie polecam.

Lekarz sympatyczny, ale to wszystko. Z pewnością zna się na tym co robi. Jednak w przypadku robienia protez, koronek itp. należy wymagać szczegółowego rozpisania usługi z cenami. W moim przypadku cena całkowita była o wiele wyższa niż planowana, a zakres wykonanych prac nieco mniejszy.

Z całego serca polecam. Trafiłam przez przypadek i już nie zamienię na żadnego innego. Dzięki niemu polubiłam chodzenie do stomatologa.

Bardzo solidny,leczy bezboleśnie. Polecam bo jestem bardzo zadowolony z leczenia zębów.

Lekarz stomatolog do którego trafilam z przypadku i dziękuję Panu Bogu za ten przypadek. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, kompetencji oraz sposobu podejścia do pacjenta. Wiecej takich specjalistów.