lekarz Leszek Spytkowski

Rzetelnie, miło i wszystko jasne.Polecam i z pewnością wybiorę się jeszcze nie raz jeśli zajdzie taka potrzeba.

Po wizycie u Pana Leszka Spytkowskiego mogę powiedzieć że jest profesjonalistą. Odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszystko . Stawia diagnozę na podstawie badania , dobiera odpowiednie leczenie . Na pewno skorzystam jeszcze kiedyś z wizyty u Pana doktora .

Fachowa i miła obsługa Medixu. Nie czeka się w kolejce zbyt długo. Pan dr Spytkowski jest bardzo konkretny. Szczegółowo bada i tłumaczy. Polecam

Pan doktor bardzo sympatyczny. Dokładnie wyjaśnił na czym polega moje schorzenie, jak będzie leczył i dlaczego. Mam do niego zaufanie.

Lekarz wytłumaczył przyczyny dolegliwości oraz na czym polega problem...i jak by to leczył Mega pozytywna wizyta. Oceniam ją bardzo pozytywnie.

Z całego serca polecam Pana Leszka Spytkowskiego. Jest wspaniałym człowiekiem i super specjalistą. Tak bardzo mi pomógł kiedy po urodzeniu dziecka miałam problemy z żylakmi. Temu lekarzowi naprawdę zależy na innych. W razie potrzeby na pewno wrócę do niego i będę go wszystkim polecała. Pozdrawiam !