dr n. med. Leszek Spytkowski

Bardzo pozytywne wrazenie odniósł na mnie pan doktor. Dokladna analiza problemu. Wytlumaczenie sposobu leczenia.

Bardzo szybka diagnoza. Lekarz szczegółowo wyjaśnił każdy krok, omówił badanie krok po kroku. Zdecydowanie polecam.

Polecam. Szybko i sprawnie, a przy okazji wymiana kilku opinii. Fachowe podejście, rewelacyjny kontakt, zaplanowany proces leczenia, przesympatyczny lekarz, przyjęcie o umówionej godzinie.

Lekarz uważnie słucha pacjenta. Profesjonalna pomoc. Już kiedyś byłam u Pana doktora. Pan doktor postawił prawidłową diagnozę i pomógł. Dlatego teraz wybrałam ponownie tego samego lekarza. teraz kontynuuję leczenie.

N wizycie poczuła się zaoopiekowana. Lekarz przekazał mi rzetelne i fachowe informacje. Sympatyczny i empatyczny.

Świetny lekarz. Znakomity fachowiec. Przy tym również bardzo sympatyczna, pełna empatii osoba. Szczerze polecam.

Pan doktor jest bardzo miłą osobą. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Rzetelnie wykonuje badanie. Sprawnie i szczegółowo przeprowadzony wywiad. Polecam.

Jestem zadowolony z wizyty.U Pana Dr to była moja pierwsza wizyta. Zbadał mnie . Objaśnił problem z którym przyszedłem,wyjaśnił wszystkie wątpliwości związane z zabiegiem. Polecam

Lekarz niesamowicie profesjonalny i uprzejmy. Wyjaśnił mi dokładnie jak będzie wyglądał zabieg, skąd wziął się ból i wogóle mój problem. I jaką w przyszłości zastosować profilaktykę. Zdecydowanie polecam!

Profesjonalista w swoim fachu dziękuję za wnikliwą diagnozę. Moje leczenie zmierza w dobrym kierunku. Polecam.