dr n. med. Leszek Spytkowski

Pierwsza doba po zabiegu najgorsza, ale wszystko do wytrzymania. Pan dr Spytkowski to prawdziwy fachowiec, a do tego bardzo miła i uprzejma osoba. W przychodni obsługa bardzo przyjazna pacjentowi, tak trzymać!!!

Polecam wszystkim!!! jestem 2 tygodnie po zabiegu i jestem tak mega mega szczęsliwa i zadowolona, że brak słów! Widzę wielką poprawe. Super klinika Medix, pełen profesjonalizm:)

Pan dr Spytkowski doskonale potrafi przeprowadzić badanie wraz z jego interpretacją.Czuje się u niego doświadczenie chirurgiczne oraz ogólno lekarskie. Zaleca b. dobre i niedrogie leki.

Świetny lekarz.Nie wyobrażam sobie mojego życia bez zabiegu i bez tego lekarza.Jest niezwykle ciepłym i dobrym człowiekiem,można mu zaufać. Opiekuje się pacjentami jak mało który lekarz w tych czasach. Dziękuję Panie Doktorze!

Jestem zadowolony z leczenia i pozdrawiam serdecznie pana Spytkowskiego z Medixu; życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Doktor Leszek jest godny polecenia .Byłem i nie zawiodłem się, szybka i dobra diagnoza, wytłumaczenie schorzenia , jestem pod wrażeniem

Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim którzy chcą spotkać osobę kompetentną z profesjonalnym podejściem do sprawy. Jestem zadowolony z przebiegu zabiegu i uzyskanego efektu. Pozbyłem się tego, z czym walczyłem od lat

Niedawno miałem robiony zabieg usuwania żylaków odbytu i jestem bardzo mile zaskoczony rezultatem leczenia. Doktor Spytkowski to naprawdę dobry specjalista. Polecam tym, którzy wahają się nad podjęciem decyzji o wyborze proktologa.

Konkretny, bardzo dobry specjalista godny polecenia, wykazuje wiele cierpliwości i zrozumienia przy niezbyt przyjemnych badaniach

Pan doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, co widać na każdym kroku. Rozmawiał ze mną dokładnie wypytując o wszystkie szczegóły mojego schorzenia, które bardzo utrudniają mi życie. Mam do dr Spytkowskiego pełne zaufanie !!

JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE TRAFIŁAM NA TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA I CZŁOWIEKA O WIELKIM SERCU. DOKTOR SPYTKOWSKI JEST GODNY ZAUFANIA.