dr n. med. Leszek Spytkowski

BARDZO DOBRY LEKARZ I SPECJALISTA. OPINIE WYSTAWIONE NIE NA WYROST. SAMA SIĘ PRZEKONAŁAM "NA WŁASNEJ SKÓRZE" PEŁEN PROFEZJONALIZM. POLECAM.

PAN DOKTOR JEST W MOIM ODCZUCIU BARDZO DOBRYM FACHOWCEM. A NAJWAŻNIEJSZE DLA MNIE JEST TO ŻE UMIE ROZMAWIAĆ I SŁUCHAĆ. A TO JEST RZADKOŚCIĄ. JAK NAJBARDZIEJ POLECAM.

Lekarz bardzo miły, wywiad przeprowadził tak jak powinien, badanie dokładne, z wyczuciem. W związku z wcześniejszymi doświadczeniami u innych lekarzy uważam, że spisał się na 5 z +!

PAN DOKTOR TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK I FACHOWIEC. POLECAM KAŻDEMU KTO SZUKA DOBREGO PROKTOLOGA. UMIE POCIESZYĆ, CZŁOWIEK Z EMPATIĄ, POZDRAWIAM SERDECZNIE KAMILA Z WROCŁAWIA.

POTWIERDZAM PONIŻSZE OPINIE I TAKŻE POLECAM , DR SPYTKOWSKI TO ZNAKOMITY FACHOWIEC. MIAŁAM WYKONYWANY ZABIEG USUNIĘCIA ROPNIA Z OKOLOCY ODBYTU. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I POD WRAŻENIEM EFEKTÓW. W RAZIE POTRZEBY, GDYBY KTOŚ MIAŁ PODOBNE PROBLEMY ZACHĘCAM DO KONSULTACJI U DOKTORA.

Byłam u pana doktora już dwukrotnie. Zdiagnozował moja chorobę ( przetoka okołoodbytnicza) i bardzo mi pomógł, a do tego jeszcze bardzo uprzejmy,odpowiedział na każde pytanie i zdecydował co dalej zrobić. Dlatego jak miałam kolejny problem to wróciłam do pana doktora i również pomógł mi go rozwiązać

Profesjonalista, bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Jestem zadowolona z wizyty . Leki trafione. Zapomniałam już o bólu. dziękuję

Bardzo kontaktowy lekarz. Bardzo fachowe i rzeczowe podejście do problemu. Trafna diagnoza i podjęty sposób leczenia. Gorąco polecam tego lekarza.

W moim przypadku ,spodziewałem się co najmniej dwóch wizyt w gabinecie lekarskim , bo tak do tej pory z moją dolegliwością się zdarzało. Dzięki Panu Spytkowskiemu pozbyłem się bólu podczas pierwszej wizyty. Omówił mój problem i jednocześnie uspokoił. Takiego podejścia do pacjenta właśnie ,oczekiwałbym od wszystkich lekarzy. Polecam lekarzy z Centrum Medix !!!

Jeżeli ktoś ma problemy z hemoroidami polecam z całego serca Pana doktora Leszka Spytkowskiego. Nie ma się co wstydzić. Na wizytach i podczas zabiegu jest całkiem znośnie. Ja jestem bardzo zadowolony :)