dr n. med. Leszek Spytkowski

Kompetentny , rzeczowy i profesjonalny fachowiec. Byłem bardzo zdenerwowany i zażenowany a Pan doktor zbadał mnie delikatnie , bez krępującego bólu. Diagnoza rzeczowa i trafna. Leki działają :) Polecam.

Pan doktor jest bardzo konkretną osobą, nie owija w bawełnę ale też nie straszy. Pomaga podjąć świadomą decyzję odnośnie leczenia. Jestem już półtora roku po operacji i czuję się świetnie! Nie wyobrażam sobie bym mogła wybrać się do jakiegokolwiek innego specjalisty w tej dziedzinie! Bardzo dobry lekarz, przychodnia MEDIX powinna być dumna z takiego pracownika !!!

Lekarz godny polecenia, kompetentny. Szkoda, że mamy tak mało takich lekarzy, którzy są w zawodzie z powołania, a nie z chęci pieniądza.

bardzo mi pomógł, jest kompetentny i polecam innym pacjentom w tych tak bardzo krępujących chorobach

Byłem u Pana doktora ze wstydliwą sprawą jaką są hemoroidy:) Pan doktor jest proktologiem. Mimo, że jest to krępująca sprawa wogóle nie czułem się zażenowany, miałem poczucie komfortu. Doktor podchodzi profesjonalnie, tłumaczy chorobę, daje poczucie bezpieczeństwa. Naprawdę polecam.