Do dr LESZKA STRÓŻYKA trafiłam pełna obaw związanych z ewentualnym wstawieniem implantów oraz wcześniej koniecznością wykonania zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej - z obu stron.Pan Doktor rzeczowo wyjaśnił proces zabiegu, wybrał najlepsze rozwiązanie mojego problemu.Teraz to wiem, że zabieg wymagał niesamowitej precyzji ze strony lekarza. Dzięki najlepszej wiedzy i doświadczeniu dr Leszka, zabieg odbył się z zachowaniem spokoju, delikatności, bezboleśnie w trakcie jak i po zabiegu. Nie da się uniknąć stresu, ale podczas zabiegu, czułam się bezpieczna i w przyjaznej atmosferze, ponieważ dr Leszek również z szacunkiem odnosi się do współpracowników - przemiłej Pani Wandzi - razem tworzą zgrany team.W okresie gojenia się ran nie pozostawiono mnie samej sobie. Zabieg odbył się w piątek, w poniedziałek w idealnej formie wróciłam do pracy.Teraz zgodnie z procedurą czekam na odbudowę kości oraz odbudowę zębów na wszczepionych implantach.Reasumując, mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować dr LESZKA STRÓŻYKA jako wysokiej klasy specjalistę, świetnego chirurga.Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, bardzo życzliwy i z zaangażowaniem i pasją wykonujący swój zawód.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Nie skupia się na pojedynczej dziurze w zębie tylko leczy kompleksowo. Wcześniej zęby nie chciały mi się schodzić jak robiłem każdą plombę u innego lekarza. Teraz pełen komfort i zero bólu. Wszystko na bieżąco wytłumaczone i pokazane na przykładach. Ceny nie są super okazją ale patrząc na jakość leczenie i podejście do pacjenta warto zapłacić.

Super doktor! Bardzo miły, zawsze uśmiechnięty. Nigdy mnie nic nie bolało po leczeniu. Ceny przystępne. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Gdańsk"?

Wita Stwosza 31A/17
Gdańsk