dr n. med. Leszek Sydor

Psychiatra

Mało jest lekarzy poświęcających się dla dobra pacjentów. Pan Leszek Sydor jest takim lekarzem - z powołania.

Chcę podziękować najlepszemu lekarzowi, najlepszemu specjaliście w dziedzinie leczenia chorób depresyjnych, za wyciągnięcie mnie z pierwszego kryzysu nerwowego w roku 1997 w ciągu 6 miesięcy. Tym razem trwało to ok. 6 lat, ponieważ poprawiał po innych specjalistach. Zawdzięczam temu człowiekowi życie a mojej wdzięczności nie jestem w stanie określić w słowach. Działanie Leszka Sydora jest szybkie, kompetentne, skuteczne w stu procentach. Ważne, aby trafić do tego gabinetu, jako jedynego i pierwszego. Takich lekarzy bardzo brakuje w każdej dziedzinie. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam każdemu, pomógł mi wyjśc z takiego stanu, zresztą jak zwykle. Kochany człowiek.

Bardzo dobry lekarz polecam pomógł mi kiedy najbardziej potrzebowałam pomocy dzieki niemu stanełam znowu twardo na ziemi

Dobry specjalista Mialam zalamanie nerwowe zawsze moglam do niego zadzwonic

Dobry specjalista Mialam zalamanie nerwowe zawsze moglam do niego zadzwonic

Wspanialy specjalista. Bardzo mi pomogl.Nie poszlabym do innego.Doktor jest bardzo kompetentny.Spokojny zawsze usmiechni ety.Dosstepny naa telefon w ciezkich chwilach.Ma bardzo mila twarz na widok ktorej czlowiek odczuwa juz uzdrowienie.Anna Galezewska

Uwielbiam tego człowieka-po rozmowie z nim wraca nadzieja-leczyłam się u tylu psychiatrów,a tylko dzięki niemu chce mi się żyć. Super ustawił mi leki-w końcu jestem w stanie pracować i z nadzieją patrzę w przyszłość. Dziękuję Doktorowi Sydorowi i gorąco Go polecam.

Dziękuję Doktorowi Sydorowi i gorąco Go polecam.

Świetny specjalista,wspaniały człowiek.

Świetny specjalista,wspaniały człowiek.

Bardzo dobry specjalista. Rozmowa z nim bardzo pomaga i sprawi, że człowiek w inny sposób patrzy na świat i problemy.

Bardzo miły człowiek, lecz sprawia wrażenie niekompetentnego lekarza. W ogóle nie zrobił porzadnewgo wywiadu lekarskiego, podał błędne informacje dotyczące leku, zlekceważył przeciwskazania.

Byłem i prawie by mnie zabił lekiem bez uprzedniego wywiadu zdrowotnego.

Byłem i prawie by mnie zabił lekiem bez uprzedniego wywiadu zdrowotnego.