lek. med. Leszek Szcząchor

Lekarz rodzinny

2,6

Lekarz na nocnej pomocy notorycznie odmawia przebadania pacjenta, niezależnie czy to dorosly czy dziecko, i z jakimi objawami przychodzi. Nie wiem w jakim celu się tam znajduje, pan doktor zdaję się też nie. ;)

Godny polecenia lekarz. Poprawna diagnoza i dobór leków oraz wysoka kultura osobista. Lekarza cechuje duża empatia. Z całą stanowczością mogę polecić tego lekarza.

Podejście do dzieci świetne, kompetentny i sympatyczny, przebada, osłuchał naprawdę godny polecenia, zawsze się poznał na chorobie córki.

Ten człowiek nie powinien być lekarzem! Na samym wstępie okazuje niezadowolenie, że człowiek przyszedł o pomoc. Bezczelny, chamski i lekceważący stosunek do pacjenta. Wyśmiał moje dolegliwości twierdząc, że to zwykłe zapalenie gardła, z czym nie przychodzi się do lekarza, po czym następnego dnia u innego specjalisty okazało się, że te zwykłe zapalenie gardła to zapalenie oskrzeli. Dziwi mnie, że ktoś taki nosi miano lekarza. Niech siedzi w domu przed telewizorem, skoro tak bardzo drażni go udzielanie pomocy innym.

Ten pan chyba pomylił zawody. Jego nieuprzejmosc i złośliwość sięga zenitu. Pretensje do pacjenta, że przyszedł na wizytę. Zignorowanie osoby, która siedziała na korytarzu na podłodze z ogromnymi bólami brzucha. Pokrzykiwanie na starszą osobę, przy czym podniesiony głos było słychać na korytarzu. Złośliwe uwagi i kąśliwości, twierdzenie, że on jest tylko pomocą doraźną i powinnam udać się do swojego lekarza. Brak słów.

Brak słów.