mgr Leszek Tajchman

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Nie polecam! Żenada, poniżej godności człowieka. Życzę takiego samego potraktowania. Szukajcie prawdziwych specjalistów fizykoterapii!

Leszek jest prawdziwym fachowcem. Młody (otwarty umysł), sympatyczny, kompetentny. Dwa razy bardzo poważnie mi pomógł i przywrócił życie bez bólu. Dla mnie rewelacja, 100% polecenia z mojej strony.

Skuteczny, miły, kompetentny. Szkoda tylko, że nie można takiej pomocy uzyskać w ramach NFZ.

Po 2 zabiegach ustąpił długotrwały ból kręgosłupa szyjnego. Nie biorę już leków przeciwbólowych, nie stosują żadnych maści. Ogromna ulga!!!

Fajny facet, nowy gabinet ale niestety drogo było jak na nasz Torun wpierw mlody lekarz zbadal mnie 150 skasowal niewiele wytlumaczyl i pokerowal do Pana Leszka i badanie od nowa 2 wizyty dolegliwości ustapily na m-c NIESTETY :(

Lekarz bardzo kompetentny , pomógł mi z wieloma borykającymi się problemami. Jak każdy lekarz stara się być jak najlepszy w tym co robi , choć nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Przy każdej wizycie u fizjoterapeuty należy być szczerym co do dolegliwości i przede wszystkim mówić co, gdzie i jak dokucza ból , czy innego typu dolegliwości. Gdybym miała wybierać wybrałabym właśnie jego. Dziękuje i pozdrawiam Ruda.

Pomógł mi przy trwających od wielu lat bólach kręgosłupa. Terapia wymaga kilku wizyt, ale warto się jej poddać bo jest skuteczna.

Bardzo go polecam! Sprawia wrażenie przejmującego się dolegliwościami pacjęta. Delikatny, sympatyczny, miły! Pozdrawiam MK