lekarz Leszek Wawrzyniak

Endokrynolog

2,9
2,9

Szczerze odradzam wizytę u Pana Doktora. Oczywiście na wstępie usłyszałam pytanie po co w ogóle przyszłam na wizytę i co z tego, że z jakieś tam badań mam złe wyniki i kto te badania zlecił (lepiej nie będę szczegółowo przytaczać opinii Pana Doktora o innych lekarzach). Samopoczuciem/wywiadem Pan Doktor nie był zainteresowany ale USG zrobił i w trakcie badania odrobinę zmienił podejście. Zalecił i obiecał skierowanie na biopsję, jednak jakoś go nie wystawił. Opisu USG również nie zrobił i wg Pani z recepcji nigdy nie robi, co jest istotne bo na podstawie samego zdjęcia skierowania nie można uzyskać np. przez teleporadę (nie będę już pisać o takich kwestiach jak rzetelne prowadzenie dokumentacji/historii pacjenta). Pozostaje mi czekać kilka tygodni na kolejną wizytę (oczywiście u innego endokrynologa), prosić o skierowanie, znosić objawy i mieć nadzieję, że mimo wszystko to nic poważnego. Oczywiście oprócz wykrytego guzka, dalsze badania wykazały kolejne, znaczne przekroczenie norm i tym bardziej wspominam pytanie Pana Doktora po co przyszłam i czy to mój wymysł. Ps. wizyta odbywała się w ramach dodatkowego ubezpieczenia współfinansowanego przez pracodawcę, a jego łączny miesięczny koszt wynosi więcej niż roczny średni dochód i oczywiście obejmuje wspomnianą biopsję.

Bardzo dobry lekarz - specjalista i wyśmienity człowiek. Ekstremalnie zmniejsza dystans doktor - pacjent. Wyczerpująco tłumaczy i objaśnia wszelkie aspekty choroby nie pomijając tematu ewentualnych zagrożeń. Byłam na wizycie u Pana doktora wiele razy. Pan doktor po pierwsze zajmuje się omówieniem wyników badań i aby dopełnić obraz mojego stanu zdrowia wykonuje USG następnie ZAWSZE pyta o ogólne samopoczucie, ciśnienie, zdrowy sen, kręgosłup itd. i proponuje co zrobić jeśli mam jakieś dolegliwości - niesamowicie doceniam profesjonalizm Pana doktora zarówno jako lekarza jak i ogólnego podejścia do pacjenta. Jest zdecydowanie odpowiednim człowiekiem na swoim stanowisku.

Niestety lekarz niekompetentny, typowy ignorant, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Podważa wiedzę innych lekarzy i sugeruje że pacjent ma urojenia pomimo, że na wynikach badań czarno na białym poniektóre normy są przekroczone 4-krotnie (nawet nie chciał na te badania spojrzeć). Woli opowiadać o sobie i marudzić niż skupić się na pacjencie i pomóc rozwiązać problem. Podsumowując z wizyty nic nie wynikło, pomoc nie została uzyskana, wszyscy dookoła są głupi, tylko Pan Doktor jest mądry i wie wszystko najlepiej, choroby nie istnieją tylko są modne. Zapisujcie się lepiej do młodszych ...

Podsumowując z wizyty nic nie wynikło, pomoc nie została uzyskana, wszyscy dookoła są głupi, tylko Pan Doktor jest mądry i wie wszystko najlepiej, choroby nie istnieją tylko są modne. Zapisujcie się lepiej do młodszych lekarzy z bardziej holistycznym podejściem, bo tutaj zalatuje komuną i ograniczoną wiedzą.

Lekarz moim zdaniem godny polecenia. Konkretny, zainteresowany dobrem pacjenta kompleksowo nie tylko pod względem endokrynologii. Wizyta w gabinecie ok. 40 min pełny wywiad, interpretacja wyników krok po kroku z tłumaczeniem zależności. Pierwsza część wizyty omawianie mojego stanu zdrowia nie związanego z endokrynologią, podpowiedź na co zwrócić uwagę gdzie szukać pomocy, następnie wywiad pod kontem endokrynologii, analiza wyników, omówienie szczegółowe zależności na co zwracać uwagę, następnie wykonanie USG z obszernym tłumaczeniem i pokazaniem na monitorze o co chodzi, zalecenia. Lekarz tzw. starej daty w tym pozytywnym odczuciu, tzn. bezpośredni co akurat ...

Lekarz moim zdaniem godny polecenia.
Lekarz tzw. starej daty w tym pozytywnym odczuciu, tzn. bezpośredni co akurat dla mnie jest atutem nie wadą.
Mnie taki kontakt odpowiada konkrety, nie pitu, pitu o wszystkim i o niczym.
Jeżeli chcesz diagnozy i rozmowy z lekarzem na równym poziomie to dobry adres, jeżeli chcesz się wyżalić i umartwiać razem z lekarzem nad swoim losem to chyba nie ten adres. Jestem umówiona na kolejny termin. Życzyłabym sobie takich lekarzy w każdej specjalizacji. Pozdrowienia dla Pana doktora.

25% czasu wizyty to zajęcie się stricte problemem pacjenta, pozostały czas to bliżej nieokreślone oddalenie się od meritum. Nie czuję się na siłach, aby wypowiadać się o kompetencjach lekarza, jednak nie wzbudził mojego zadania. Receptę dostałam pełnopłatną. Pan doktor jest bardzo wrażliwy na zadawane wątpliwości, mam wrażenie, że traktuje je jako atak na siebie. Lekarz z bezpośrednim podejści do pacjenta, raczej miły. Nie wiem czy polecam, sama mam wątpliwości czy udać się jeszcze raz na wizytę u pana doktora.

Dr o bardzo pozytywnym podejściu do pacjenta..fakt-duzo mówi,ale potrafi rozbawić a przy okazji udzielić wyczerpujących odpowiedzi..ja mam doskonała tarczycę więc nie mam na co narzekać😋

Polecam. Faktem jest, że Pan Doktor dużo mówi o sobie, ale też pyta o samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Mi wytłumaczył wyniki badań oraz pokazał na ultrasonografie o co w tym wszystkim chodzi. Ludzi którzy przychodzą aby się wyżalic zapraszam do psychologa a nie do endokrynologa.

Bardzo dobry lekarz ! Duża wiedza i fachowość, podchodzi kompleksowo do problemów pacjenta. Ma mocne, bardzo bezpośrednie podejście i nietuzinkowy sposób bycia, co pacjentów przyzwyczajonych do bycia głaskanym przez lekarza może początkowo zaskakiwać. Po dokładnym badaniu, rzeczowym wyjaśnieniu stanu zdrowia i fachowej poradzie co dalej pacjent wychodzi z prawidłową diagnozą i z jasną ścieżką dalszego postępowania - czyli z tym, po co przyszedł. Podsumowując : jak ktoś szuka lekarza, który pocieszy, przytuli i popłacze z pacjentem nad życiowymi problemami to nie ten adres. Jak ktoś szuka prawidłowej, jasnej, szczegółowej diagnozy, ...

Podsumowując : jak ktoś szuka lekarza, który pocieszy, przytuli i popłacze z pacjentem nad życiowymi problemami to nie ten adres. Jak ktoś szuka prawidłowej, jasnej, szczegółowej diagnozy, podpartej wszechstronną wiedzą medyczną i liczy na zdecydowane leczenie i poradę, co dalej robić z własnym zdrowiem, to to jest właściwy lekarz. Polecam osobom naprawdę chorym i rzeczywiście szukającym dobrej diagnozy i wyleczenia.

Jeśli macie już zarezerwowaną wizytę u Pana Doktora a przed wami długie miesiące oczekiwania, radzę szukajcie dalej. Nie warto czekać! Pan doktor przez całe 10min.całej mojej wizyty przez ok.8 mówił o sobie, swojej diecie, wyrzeczeniach, o tym co jada na niedzielnych obiadkach i o tym że jeszcze tyle musi czekać do emerytury. Przepisał tabletki, nie wyjaśnił jak będzie wyglądać moje leczenie, po czym zaprosił na kolejna wizytę za rok.

Nie warto czekać!

A czym się różni moja opinia od anonimu? Ja mam bardzo dobre odczucia i zaufanie do mojego lekarza. Dzisiaj byłam w przychodni.I zapisałam moją wnuczkę 21 letnią na następny termin. Aż 06 luty 2017 r. Czy gdyby był złym lekarzem to każdy chciałby iść do niego?